کد خبر: ۱۶۰۶۵
مازندران| کارشناس مبلغات تبلیغات اسلامی مازندران:

تعداد ۱۰۰ نفر در طرح‌های صبرا و اسما مبلغات استان فعال هستند

مسئول نهضت پیشرفت بانوان و از کارشناسان مبلغات اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: تعداد ۱۰۰ نفر در طرح‌های صبرا و اسما مبلغات استان فعال هستند.
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۸

تعداد 100 نفر در طرح های صبرا و اسما مبلغات استان فعال هستند

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، خانم فهیمه جعفریان مسئول نهضت پیشرفت بانوان و از کارشناسان مبلغات اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران در گردهمایی مدیران ادارات تبلیغات اسلامیی استان که در بابل برگزار شد، با بیان اهمیت توجه به شبکه تبلیغی بانوان، گفت: برای انسجام و هم افزایی بانوان فعال مبلغه فعال، طرح ملی بعنوان شبکه تبلیغی اسما و صبرا در استان‌های کشور در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه صبرا چکیده عنوان صحنه گردانان بردبار روایت امید و اسما خلاصه انجمن بانوان  سخنران و مبلغات انقلابی است، افزود: این دو طرح در اوایل پاییز ۱۴۰۲ طی فراخوانی در سه مرحله یعنی  ثبت نام، ارزیابی، وبینار همراه آزمون پذیرفتگان مشخص شد.

این مسئول بانوانی استان در ادامه خاطر نشان کرد: ویژگی طرح اسما این است که مبلغه باید  سخنرانی مستمر داشته و نباید فقط به مناسبتی‌ها منحصر باشد.

جعفریان با تاکید بر فعالیت ۱۰۰ نفراز بانوان مبلغه در این طرح‌ها، بیان داشت: در طرح صبرا، تبلیغ به صورت تیمی و میدانی  و مستمر است و البته در پذیرش هردو شبکه تبلیغی، نیاز به کدرسمی حوزه هست.

وی در پیایان خاطر نشان کرد: در آینده نزدیک سطح بندی اسما و صبرا انجام می‌شود و با توجه به سطح بندی، به مبلغات اعلام خواهد شد.

گردهمایی مدیران ادارات و نمایندگی‌های تابعه با حضور مدیر کل، معاون فرهنگی و تبلیغ، رییس اداره امور قرآنی و مدیران تبلیغات اسلامی شهر‌های مازندران در بابل برگزار شد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار