کد خبر: ۱۶۰۶۸
مدیرعامل بنیاد هدایت در بوشهر مطرح کرد:

لزوم طراحی نقشه توانمندسازی مساجد کشور

حجت‌الاسلام میرمحمدیان در نشست با رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی بوشهر محوریت دادن به گره‌گشایی کردن از مشکلات مردم را رویکرد کلان این رویداد برشمرد.
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۴

لزوم طراحی نقشه توانمندسازی مساجد کشوربه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام سیدناصر میرمحمدیان در نشست با حجت‌الاسلام محمد قادری مدیرکل، و رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی بوشهر مساجد را یکی از حوزه‌های فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد.

 مدیرعامل بنیاد هدایت با بیان اینکه در حوزه مساجد هم عمدتاً بخش نرم افزاری مساجد بر عهده ما قرار گرفته است، افزود: بخش نرم‌افزار مسجد را به سه حوزه تولید دانش، توانمندسازی و گفتمان‌سازی ترجمه کرده‌ایم.

وی تأکید کرد: در مبحث توانمندسازی مساجد در نشستی که در تهران برگزار شد، با مدیران شهرستانی درباره فرایند تدوین نقشه توانمندسازی امامان مساجد و شهرستان صحبت کردیم.

حجت‌الاسلام میرمحمدیان اضافه کرد: در نشست امروز یک گام جلوتر رفتیم و به صورت عملیاتی‌تر و کامل‌تر روی این موضوع تمرکز کردیم.

 مدیرعامل بنیاد هدایت در ادامه سخنان خود تصریح کرد: در دیدار با مدیران تبلیغات اسلامی استان بوشهر به صورت عملی و کارگاهی تلاش کردیم که با کمک مدیران به سمت طراحی نقشه توانمندسازی مساجد حرکت کنیم.

وی در خاتمه‌ی سخنان خود با تأکید بر لزوم طراحی نقشه توانمندسازی مساجد کشور گفت: این عملیات در سطح استان‌های مختلف کشور به صورت گام به گام پیش می‌رود و  مراحل اولیه کار در سطح شهرستان‌ها در حال انجام است.

گفتنی است، در این نشست مدیران تبلیغات اسلامی بوشهر در این نشست که ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، به ارائه دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پیرامون ارتقاء جایگاه مساجد و توانمندسازی آن پرداختند.

ارسال نظر