کد خبر: ۱۶۰۹۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر خبر داد:

برگزاری دعای عرفه در ۱۰۰ نقطه محوری استان بوشهر

حجت‌الاسلام قادری گفت: دعای روح نواز عرفه در ۱۰۰ نقطه محوری استان بوشهر برگزار می‌شود.
۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۲

برگزاری دعای عرفه در ۱۰۰ نقطه محوری استان بوشهربه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی،  حجت الاسلام محمد قادری ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ در مصاحبه با واحد خبر صدا و سیمای استان افزود: دعای عرفه در مساجد، حسینیه‌ها و بقعه‌های متبرک برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در ایام ماه ذی‌الحجه با توجه به تعدد افق‌های فرهنگی تبلیغی مختلف طراحی شده، مراسم دعای عرفه به عنوان نزدیک‌ترین افق تبلیغی و یکی از مهمترین اقداماتی است که انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه برگزاری دعای عرفه در صد نقطه محوری استان برنامه‌ریزی شده است، افزود: همچنین در تمامی جایگاه‌های نماز جمعه به امامت ائمه جمعه نماز عید قربان هم اقامه می‌شود.

قادری همچنین از خدمت رسانی موکب‌ها به مردم در این ایام خبر داد و افزود: خدمات حضرت آیت الله رئیسی و شهدای خدمت نیز در این ایام برای مردم تبیین می‌شود.

وی گفت: این ایام بیشتر با سرور اهل بیت علیهم السلام عجین هست و فعالیت‌های مواکب خدمت هم با محوریت گفتگو پیرامون گفتمان خدمت و روایت دستاورد‌های دولت سید شهیدان خدمت و سایر اقدامات فرهنگی تبلیغی مواکب در بستر مناسبت‌ها برپا می‌شود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار