کد خبر: ۱۶۱۵۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد:

اجرای پویش «چله خدمت» در گلستان

حجت الاسلام عباسعلی گرزین از اجرای پویش «چله خدمت» در گلستان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۲

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام عباسعلی گرزین در گفت‌وگو با خبرنگاران از برپایی پویش «چله خدمت» همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد و اظهار کرد: برپای چله خدمت نشان می‌دهد در جامعه انقلاب اسلامی خدمت به مردم هیچ گاه متوقف نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه هیچ حادثه‌ای نمی‌تواند در انقلاب اسلامی مانع خدمت رسانی به مردم شود، افزود: در دولت شهید آیت الله رئیسی خدمات بسیار ارزنده‌ای به مردم ایران اسلامی ارائه شد و دستاوردهای بسیار چشم گیری بر جای گذاشت که در همین راستا قرار شد تا چهلم این شهید و همراهانشان خدمات متعددی که انجام شده تکمیل و یا افتتاح شود و در اختیار مردم قرار گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: شهید آیت الله رئیسی در حوزه گفتمان خدمات ویژه ای ارائه دادند و در برخی از مواقع رکوردهای تاریخی ثبت کردند.

وی تصریح کرد: در طول بعد از انقلاب اسلامی آیت الله رئیسی بیشترین سفر را به عنوان یک رئیس جمهور به ثبت رساندند و در این مدت کوتاه توانستند بزرگترین پروژه آب رسانی خاورمیانه را به سرانجام برسانند.

حجت الاسلام گرزین بیان کرد: بهره برداری بزرگترین نیروگاه برق، پوشش رایگان بیمه‌ای کودکان زیر هفت سال و آب رسانی به مناطق مختلف بخشی از اقدامات دولت سیزدهم است که همه اینها نیاز به انعکاس و گفتمان سازی دارد.

وی یادآور شد: دولت شهید آیت الله رئیسی با ایستادن روی مبانی مقاومت توانسته به پیروزی‌های بزرگی دست پیدا کند و اتفاقات مثبتی را برای مردم جامعه اسلامی ایران رقم بزند که بسیار مورد توجه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان به مناسبت بزرگداشت یاد و نام شهدای خدمت برنامه‌های متعدد و مختلفی همراه با مواکب‌های زیادی در سطح استان برگزار کرد.

ارسال نظر