کد خبر: ۱۶۲۱۴
۰۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۸
دانلود همه تصاویر
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

مشارکت حداکثری مردم جهت حفظ و انسجام وحدت الزامی است

حجت الاسلام عباسعلی گرزین، انتخابات پیش‌رو را از مهمترین انتخابات‌ در جمهوری اسلامی دانست و گفت: مشارکت حداکثری مردم جهت حفظ و انسجام وحدت الزامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام عباسعلی گرزین در نشست با خبرنگاران، فعالان قرآنی و مسئولان روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: انتخابات پیش‌رو از مهمترین انتخابات‌ در نظام جمهوری اسلامی است که مشارکت حداکثری مردم همراه با حفظ و انسجام وحدت الزامی است.

وی ضمن شهادت آیت الله رئیسی، به برخی ویژگی‌های شخصیتی و اصول مدیریتی رئیس جمهور شهید از جمله «مردمی و انقلابی بودن، خستگی ناپذیری و کار و تلاش شبانه‌روزی، باور نخبگان و اعتماد به توانمندی‌های داخلی و نیز ذلت ناپذیری و مقاومت در برابر دشمنان» اشاره کرد و افزود: برخی دستاوردهای دولت سیزدهم در طول ۴۵ سال گذشته کم نظیر بوده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: مهار کرونا و جلوگیری از فوت روزانه ۷۰۰ نفر از مبتلایان به این ویروس در کشور، آزادسازی سواحل دریاها در شمال و جنوب، تسهیل دریافت وام برای صاحبان کسب و کارها، احیای تعداد زیادی از واحد تولیدی راکد و نیمه تعطیل، شفاف‌سازی صورت‌های مالی دولت، کسب پایین‌ترین نرخ بیکاری و بالاترین حجم ترانزیت کالا در ۴۵ سال گذشته، تسویه بدهی به نظام بانکی، ساخت بزرگترین نیروگاه تولید برق و طرح انتقال آب دریا به نقاط مرکزی از جمله دستاوردهای بزرگ دولت سیزدهم بوده است.

وی تصریح کرد: آیت الله رئیسی طی سه سال ریاست جمهوری ریل انقلاب و آرمان های آن را که در دولت قبل به سمت غرب گرایش پیدا کرده بود، به مسیر اصلی انقلاب بازگرداند.

حجت الاسلام گرزین با تاکید برضرورت اطلاع‌رسانی ویژگی‌های شخصیتی، اصول مترقی مدیریتی و دستاوردهای دولت سیزدهم شهید رئیسی از سوی رسانه‌ها برای مردم، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید با آگاهی‌بخشی به مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات هشت تیر و انتخاب نامزد اصلح، به استمرار مسیر خدمتی رئیس جمهور شهید کمک کنند.

وی گفت: تنها راه تضمین پیشرفت کشور، مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویان و دشمنان انقلاب است همانگونه که آیت الله رئیسی این کار را کرد و برای نظام اسلامی و مردم آن در جهان عزت آفرید.

ارسال نظر