کد خبر: ۱۶۲۵۹
در گفتگو با استاندار کرمان مطرح شد؛

ضرورت استفاده از ظرفیت نوجوانان و بانوان در فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی

در آستانه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) و هفته تبلیغ دینی مدیرکل و جمعی از معاونین تبلیغات اسلامی استان با استاندار کرمان دیدار و گفتگو کردند.
۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۸

ضرورت استفاده از ظرفیت نوجوانان و بانوان در فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغیبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام سعید شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در این دیدار گفت: سازمان تبلیغات اسلامی باتوجه به ابلاغ صورت گرفته دارای ۸ ماموریت اصلی است که دو مأموریت آن یعنی نوجوانان و بانوان در اولویت قرار دارد، و در این زمینه برنامه ریزی‌های لازم انجام شده است.

همچنین معاونین و کارشناسان اداره کل تبلیغات در این نشست گزارشی را از فعالیت‌های انجام شده در بخش‌های مختلف ارائه کردند.

استاندار کرمان هم با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی دارای سابقه طولانی فعالیت در حوزه فرهنگی و تبلیغی است، افزود: فضای کاری و فعالیت سازمان با محوریت مسجد در حال افزایش است و در این زمینه از ظرفیت‌های مختلف نیز استفاده می‌کند.

محمدمهدی فداکار توجه به نوجوانان و بانوان را یک ضرورت و ظرفیت قابل توجه است و اولویت سازمان تبلیغات اسلامی به این دو امر نشان از اهمیت موضوع دارد.

وی همچنین برای معین شدن یکی از شرکت‌های صنعتی و معدنی در رابطه با فعالیت‌های قرآنی سازمان قول مساعد و همکاری داد.

استاندار کرمان در پاسخ به استفاده سازمان از ظرفیت انسان رسانه‌ها، عنوان کرد: باید از ظرفیت انسان رسانه‌ها در برنامه‌های مختلف استفاده کرد و این امر نیازمند ارائه و تأیید طرح ساخت مرکز رسانه‌ای در شورای فرهنگ عمومی است.

ارسال نظر