کد خبر: ۱۶۲۸۴
۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۶
دانلود همه تصاویر
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

کنشگری در عرصه انتخابات وظیفه آحاد جامعه است 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: تبلیغ و کنشگری در عرصه انتخابات و تبیین اهمیت مشارکت حداکثری، وظیفه آحاد جامعه است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در همایش کارکنان و خانواده تبلیغات اسلامی استان اردبیل بمناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی در سخنانی با تبریک دهه امامت و ولایت اظهار کرد: پیوند عمیق در سایه دینداری نشانه خانواده مستحکم و با اصالت است.

وی خانواده را مقدس‌ترین نهاد در جامعه عنوان کرد و گفت: خداوند در توصیه به پیامبر اکرم (ص) ابتدا با عبارت "انذر عشیرتک الاقربین" بر ضرورت اولویت بخشی به نهاد خانواده در تبلیغ تاکید کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: مادر محور خانواده در ایجاد الفت و مهربانی بین اعضای خانواده است چنانکه در حدیث کسا نیز از حضرت زهرا (س) به عنوان محور در بطن و بستر خانواده یاد شده است.

حجت‌الاسلام جعفرزاده بر ضرورت کنشگری خانواده تبلیغات اسلامی در جامعه تاکید کرد و افزود: همراهی و حمایت همسران روحانیون و کارکنان تبلیغات اسلامی در ایفای مسئولیت تبلیغی و کنشگری فرهنگی بسیار حائز اهمیت بوده و لازمه تبلیغ و اطلاع رسانی گسترده دینی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: در عصر کنونی توجه به آرمان‌ها و افق پیشرو و کنشگری در میدان مهم است و باید هر یک از افراد فعال فرهنگی و تبلیغی در این زمینه به ایفای نقش بپردازند.

حجت الاسلام جعفرزاده تاکید کرد: کنشگری در عرصه انتخابات باید توسط کارکنان و خانواده تبلیغات اسلامی و تمام فعالان فرهنگی و تبلیغی انجام شود.

ارسال نظر