کد خبر: ۱۶۴۸۵
بامشارکت بنیاد ملی نوجوان و اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل:

نشست تبیین و بصیرت افزایی ویژه نوجوانان در مسجد رسولیه اردبیل

نشست تبیین و بصیرت افزایی ویژه نوجوانان بامشارکت بنیاد ملی نوجوان و اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل در مسجد رسولیه اردبیل برگزار شد.
۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محسن بختیاری معاونت طرح و برنامه سازمان مدارس صدرای کشور در نشست جهاد تبیین و بصیرت افزایی ویژه نوجوانان در مسجد رسولیه اردبیل در سخنانی به نقش نوجوانان و جوانان در ترسیم آینده روشن برای کشور اشاره کرد و گفت: حضور نسل جوان در تمامی صحنه‌ها بویژه انتخابات نشانگر بصیرت و آگاهی سیاسی در بین این نسل آینده ساز است.

وی افزود:هر کشوری که بخواهد به پیشرفت و توسعه دست یابد باید بر خود فرض بداند که از قشر جوان و نیرو‌های علمی و نخبگان خود حمایت همه جانبه و فراگیر داشته باشد.

حجت الاسلام بختیاری خاطر نشان کرد: نوجوان و جوان در دوره زندگانی خود شرایط لازم برای کنش مستقل در همه زمینه‌ها و صحنه‌های زندگی را می‌یابد وبا عزم، اراده، توانایی، دانش علمی و پتانسیل‌های بالقوه می‌تواند در بخش‌های مختلف در جامعه نقش آفرین باشد.

در این نشست دینی که با حضور نوجوانان و مسئولین نوجوانی کنشگر هیئت رایه الهمدی (عج) در مسجد رسولیه اردبیل برگزار شد، پرسش و پاسخ در خصوص جهاد تبیین و بصیرت افزایی انجام و استاد مدعو به سوالات مخاطبین پاسخ داد.

ارسال نظر