دسترسی سریع
کد خبر: ۲۵۷۳
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۵
حجت الاسلام قاسم جعفرزاده: 

جهاد تبیین رسالت اصلی کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی است

مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل ارتقای بصیرت را اساس تبلیغ دینی برشمرد و گفت: جهاد تبیین رسالت کارکنان تبلیغات اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل در «همایش کارکنان و خانواده تبلیغات اسلامی استان اردبیل» با اشاره به اهمیت ماه رمضان در خودسازی و تهذیب نفس، بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت های تبلیغی این ماه تاکید و اظهار کرد: جمع صمیمانه کارکنان باعث الفت و افزایش ارتباط بین همدیگر و خانواده کارکنان شده و روحیه تعاون و همدلی را تقویت می بخشد.

وی ترویج جهاد تبیین در جامعه را رسالت اصلی کارکنان تبلیغات اسلامی عنوان کرد وافزود: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همگان موظف به تبیین و روشنگری در جامعه هستیم لذا عموم کارکنان اداره اعم از مالی، فرهنگی و خانواده های کارکنان، باید در این در این خصوص اقدام جدی داشته باشند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل خدمت در رکاب اهل بیت (ع) را بزرگ ترین نعمت و و اجر دنیوی و اخروی برشمرد و گفت: سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان یکی از متولیان امور فرهنگی و تبلیغی کشور به منظور تبیین و گسترش فرهنگ اسلام نقشی خطیر و حساسی را بر عهده دارد و خدمت در این سازمان و تلاش برای احیای اندیشه اسلامی و سبک زندگی اهل بیت (ع) در جامعه، نعمت بزرگ بشمار می رود و ما باید شکرگزار این نعمت الهی بوده و با تمام توان در تبلیغ و اطلاع رسانی دینی کوشا باشیم.

حجت الاسلام جعفرزاده به نقش روحانیون در تقویت پایه های فکری، دینی و فرهنگی افراد جامعه اشاره و اظهار کرد: ظرفیت و آگاهی جامعه روحانیت به اندازه‌ای است که می‌توانند در تمامی امور فرهنگی و اجتماعی ورود پیدا کنند و تاکنون تأثیرات قابل توجهی بین اقشار داشته است.

وی همچنین در رابطه با رسالت تبلیغات اسلامی در جهت تبیین بیانه گام دوم انقلاب، گفت: باتوجه به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی شبکه های مختلف تبلیغی را برعهده دارد از این رو بنا بر تاکید مقام معظم رهبری در جهت تبلیغ گام دوم انقلاب پیش قدم شده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل بر ضرورت حفظ هویت طلبگی از سوی روحانیون تاکید کرد و گفت: روحانیون بایستی بیش از پیش قداست و حرمت طلبگی را حفظ کنند تا فرزندان و خانواده آنان بر وجود آنان افتخار کرده و همواره سرباز امام زمان (عج) بودن را راس تمام مسئولیت ها و فعالیت های طلبگی قرار دهند.

در ادامه ضیافت افطاری برگزار شد و در پایان با اهدای لوح سپاس و هدایایی از فعالیت کارکنان تبلیغات اسلامی اردبیل تجلیل شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار