دسترسی سریع
کد خبر: ۲۸۹۱
۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان:

دفاع از انقلاب و ارزش‌های انقلاب در دستور کار شورای هیئات مذهبی باشد

مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: باید دفاع از انقلاب و ارزش‌های انقلاب در دستور کار شورای هیئات مذهبی باشد.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام والمسلمین منصور باقربیک تبریزی، مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در دیدار با کاندید‌اهای شورای هیئات مذهبی زاهدان که در مسجد الغدیراین شهرستان گردهم آمده بودند، ضمن تاکید بر جوانگرایی در شورای هیئات مذهبی افزود: در راستای بهره گیری از ظرفیت و تجربیات پیشکسوتان، شورای عالی مسئولین هیئات مذهبی تشکیل شده و براین اساس، اعضای منتخبی از سطح استان برای حضور در این شورا انتخاب می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای عالی مسئولین هیئات مذهبی به صورت انتصابی از سوی سازمان تبلیغات اسلامی انتخاب و منصوب می‌شوند، تاکید کرد: نظارت بر عملکرد هیئت ها، تعیین سیاست و شناسایی معضلات و مشکلات‌های هیئت‌های مذهبی به عنوان اولویت‌های این شورا تعیین شده است.

وی با بیان اینکه به زودی جلسه شورای عالی مسئولین هیئات مذهبی استان تشکیل جلسه می‌دهد و رهبر معظم انقلاب واقعا چشم امید به هیئات مذهبی دارند، خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین وظایف شورای هیئات مذهبی و روسای آن‌ها و ذاکرین اهل البیت (ع) از دیدگاه مقام معظم رهبری، مسئله جهاد تبیین است که باید به صورت کیفی تبیین و اجرایی شود.

دبیر قرارگاه فرهنگی سیستان و بلوچستان باتاکید برافزایش مخاطبان هیئت‌های مذهبی، بیان کرد: دفاع از انقلاب و ارزش‌های انقلاب، روشنگری مسائل روز مانند جراحی اقتصادی دولت سیزدهم و ... از اولویت‌های هیئت‌های مذهبی است و اعضای جدید شورای هیئات مذهبی که روز جمعه هفته جاری با رویکرد جوانگرایی انتخاب می‌شوند، باید این موضوعات را در حوزه فعالیت خود دنبال کنند.

وی با اشاره به انتخابات شورای هیئات مذهبی، بر حضور پرشور روسای هیئت‌های مذهبی استان بر سر صندوق‌های رای تاکید کرد.

در ادامه این جلسه، افراد ضمن معرفی خود، به بیان برنامه‌ها و اولویت‌های کاری خود پس از انتخاب شدن در شورای هیئات مذهبی پرداختند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار