دسترسی سریع
کد خبر: ۲۹۱۴
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
تازه ترین اثر فاضل نظری؛

«وجود» در نمایشگاه کتاب موجود شد

بعد از سه سال تازه‌ترین اثر فاضل نظری شاعر خوش‌ذوق کشورمان با نام «وجود» به نمایشگاه بین‌المللی کتاب پا گذاشت.
فاطمه شعبانی نویسنده

 

«وجود» در نمایشگاه کتاب موجود شد

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، کتاب «وجود» آخرین و تازه ترین اثر« فاضل نظری» شاعر خوش ذوق کشورمان به همت انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده و  درغرفه این انتشارات در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

این کتاب در ۱۱۱ صفحه به چاپ رسیده و شامل ۵۲ غزل است که عشق، آفرینش و مرگ از موضوعات محوری آن است و قرابت موضوعی با آثار گذشته او دارد و دربردارنده غزلیات نظری است که همانند آثار گذشته او از پیچیدگی ها به دور ، ساده و همه فهم است اما به معنی پایین آمدن سطح زبان نیست . چنانچه در برخی از شعرهای امروز قابل مشاهده است.

جشن امضای کتاب «وجود» روز پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت حوالی ساعت ۵ با حضور فاضل نظری در غرفه سوره مهر برگزار شد. نظری ضمن امضای کتاب «وجود»، گفت‌و‌گویی هم با مخاطبان داشت.

فاضل نظری در ۲۴ سالگی کتاب «گریه‌های امپراتور» را منتشر کرد که با استقبال خوبی از سوی اهالی کتاب مواجه شد. نظری سپس در سال‌ ۸۵ کتاب «اقلیت» را وارد بازار کرد. «آن‌ها» در بهار ۸۸، «ضد» در بهار ۹۲، «کتاب» در بهار ۹۵و« اکنون» در سال ۹۷ نیز از آثار دیگر نظری بودند هر کدام با استقبال قابل توجهی مواجه شدند.

 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار