دسترسی سریع
کد خبر: ۲۹۳۷
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱
به همت مرکز آموزش‌های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی؛

دوره مقدماتی «تربیت مبلغ خانواده» برگزار می‌شود

مرکز آموزش‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه با هدف مهارت افزایی مبلغین در شناخت آسیب‌های روانی و آگاهی بخشی نسبت به روش‌های و تربیت دینی دوره مقدماتی «تربیت مبلغ خانواده» را برگزار می‌کند.

به گزارش نهضت، مرکز آموزش‌های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با هدف مهارت افزایی مبلغین در شناخت آسیب‌های روانی و آگاهی بخشی نسبت به روش‌های اصلاح و تربیت دینی دوره مقدماتی «تربیت مبلغ خانواده» را برگزار می‌کند.
دوره مذکور به صورت آفلاین (همراه با ترافیک رایگان اینترنت در صورت استفاده از اینترنت همراه اول) بوده و عموم طلاب (خواهران و برادران) دارای سطح دو به بالا مجاز به شرکت در این دوره مهارتی هستند.
از مزایا شرکت در این دوره می‌توان به؛ صدور گواهی، بهره مندی از اساتید توانمند، امکان شرکت در دوره تکمیلی و تشکیل پرونده تبلیغ تخصصی در صورت احراز شرایط، اشاره نمود.
گفتنی است شروع دوره مقدماتی «تربیت مبلغ خانواده» از تاریخ ۱ خردادماه بوده و علاقمندان جهت شرکت در دوره می‌توانستند تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از طریق مراجعه به تارنمای مرکز آموزش‌های کاربردی به نشانی el.balagh.ir اقدام نمایند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار