دسترسی سریع
کد خبر: ۲۹۷۶
۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی؛

فعالیت دو گروه جهادی تبلیغی برای تحقق ازدواج آسان در ساوه و اراک

حجت‌الاسلام مهدی عباسی از فعالیت ۲ گروه جهادی تبلیغی در ساوه و اراک و اعزام ۹۳۰ نفر مبلغ به شهرستان‌های ساوه، محلات و کمیجان در ایام ماه رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی از فعالیت ۲ گروه جهادی تبلیغی در ساوه و اراک و اعزام ۹۳۰ نفر از مبلغین استان مرکزی در شهرستان‌های ساوه، محلات و کمیجان خبر داد.

حجت الاسلام عباسی با بیان اینکه دو گروه جهادی تبلیغی با موضوع تحقق ازدواج آسان در ساوه و اراک فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: گروه جهادی «انصار المهدی در اراک» و «بانو امین در ساوه» در راستای تحقق ازدواج آسان فعالیت می‌کنند.

وی افزود: این دو گروه در راستای تحقق ازدواج آسان با هدف ترویج ازدواج اسلامی، جشن‌هایی منطبق با فرهنگ منطقه، پایدار و کم هزینه برگزار می‌کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تاکید کرد: مبنای این طرح برگزاری ازدواج‌هایی دور از هرگونه تجمل، بدعت و فرهنگ‌های نادرست است و مشمولین آن زوج‌های جوانی هستند که تمایل دارند با هزینه اندک و به سادگی و البته در مراسمی شاد و باطراوت و پرمحتوا وارد زندگی شوند.

حجت الاسلام مهدی عباسی به تشریح فعالیت‌های تبلیغی در ایام ماه مبارک رمضان پرداخت و عنوان کرد: ۹۳۰ مبلغ و ۴ گروه تبلیغی طی ماه مبارک رمضان در استان مرکزی فعالیت کردند.

وی یادآور شد: سازمان تبلیغات اسلامی طی ماه مبارک رمضان فعالیت‌های بسیاری را انجام داده است که یکی از آن‌ها اعزام ۹۳۰ نفر از مبلغینِ استان مرکزی در قالب اعزام فردی و ۴ گروه تبلیغی در شهرستان‌های ساوه، محلات و کمیجان طی ماه مبارک رمضان بود.

حجت الاسلام عباسی تصریح کرد: تلاش شد تا از اساتید برجسته و ممتاز در این زمینه استفاده شود و به همین منظور در میان مبلغین، ۱۰ استاد تخصصی از سطوح عالی حوزه علمیه قم حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد: این مبلغین در دانشگاه‌ها، مساجد و بقاع متبرکه و در موضوعات جهاد تبیین، فرزند آوری، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، سبک زندگی اسلامی و بیان احکام و مسائل دینی به ایراد سخنرانی پرداختند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار