دسترسی سریع
کد خبر: ۳۳۵۳
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی:

باید در همه حال آماده مقابله با پدیده شوم شایعات باشیم

اهواز- قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ما باید در همه حال آماده مقابله با پدیده شوم شایعات باشیم.

باید در همه حال آماده مقابله با پدیده شوم شایعات باشیم

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام روح الله حریزاوی شامگاه پنجشنبه در مراسم رونمایی از سه کتاب سبک زندگی در اهواز با اشاره به آماده بودن دشمن برای انتشار شایعات علیه کشور در فضای مجازی تاکید کرد: دشمنان ما به صورت شیفتی علیه ما شایعاتی را آماده و منتشر می‌کنند.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی افزود: ما هم در همه حال باید آماده مقابله با پدیده شوم شایعات باشیم و باید مثل دشمنان همیشه در حال آماده باش قرار بگیریم چرا که مسئله جهاد تبیین برای همه است.

وی در ادامه همه مردم را برای ادای فریضه جهاد تبیین در کشور دعوت کرد و گفت: ما از دشمنانی که می‌خواهند نور ولایت را خاموش کنند، بیزاریم و در برابر آن‌ها ایستادگی خواهیم کرد.

حجت الاسلام حریزاوی با اشاره اینکه مقام معظم رهبری در کتاب «انسان ۲۵۰ ساله» تعبیر «ائمه برای اسلام انسان‌هایی کمربسته بودند» را به کار برده است، توضیح داد: اگر این کمربسته بودن ائمه و اهتمام آن‌ها نبود، چیزی از اسلام به دست ما نمی‌رسید و شیعه و سنی مدیون ائمه معصومین علیهم السلام هستند.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی افزود: حتی اهل سنت برای اسلامی که اکنون در اختیار دارند، مدیون ائمه هستند.

وی با یادآوری اینکه کمر بسته بودن ائمه باعث شده تا پدیده‌ای به نام دین در اختیار ما قرار گیرد، گفت: ما هم به دانشجو، طلبه، نویسنده و… کمربسته نیاز داریم و باید به طور شبانه روزی کار کنیم تا دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار