دسترسی سریع
کد خبر: ۳۶۷۰
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۲
در مراسم تجلیل از فعالان عرصه دین:

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان: اخلاص رکن اول تبلیغ است

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه اخلاص رکن اول تبلیغ است گفت: مبلغ باید بداند که کاری که انجام می‌دهد مزد آن نزد خداوند است چرا که اگر غیر از این باشد نفوذ کلام برای مبلغ از بین خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی -نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان  -  در مراسم تجلیل از فعالان عرصه دین که به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی استان کردستان برگزار شد اظهار داشت: اخلاص، آگاهی و هوشمندی از مهمترین اصول تبلیغ هستند.

وی افزود: مبلغ باید بداند  کاری که انجام می‌دهد مزد آن نزد خداوند است چرا که اگر غیر از این باشد نفوذ کلام برای مبلغ از بین خواهد رفت.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: علم و آگاهی و به‌روز رسانی مطالب مطروحه و جلوگیری از تکرار نیز در امر تبلیغ بسیار مهم است، بنابراین اگر آکاهی نباشد از عدم آگاهی سوء‌استفاده خواهد شد.

وی ادامه داد: در تبلیغ باید با هوش بود و با استفاده از زمان و مکان و بازی با کلمات بتوان تاثیر‌گذاری حداکثری را داشت.

پورذهبی با بیان اینکه مبلغ باید با اخلاص و به دور از حب و بغض برنامه‌های تبلیغی را انجام دهد، گفت: مبلغ باید ضمن تبلیغ عملی، در مسیر دفاع از اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی و شناخت توطئه‌های فرهنگی ـ تبلیغی بیگانگان تلاش کند.

ارسال نظر
پرطرفدار