دسترسی سریع
کد خبر: ۴۰۷۷
۱۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۹
از سوي اداره كل تبلیغات اسلامی بوشهر صورت گرفت:

تشکیل سه کارگروه در ستاد عملیات محرم

جلسه ستاد عملیات محرم اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تشکیل کارگروه‌های تولید محتوا، آموزشی و ارائه گزارش و خدمات سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، به منظور برنامه‌ریزی و سیاستگذاری برای برگزاری هرچه باشکوه ترمراسم عزاداری‌های ماه محرم، جلسه ستاد عملیات محرم اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر 13 تیر 1401 در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در این جلسه در سخنانی خواستار برگزاری باشکوه‌تر مراسم‌های محرم امسال شد و گفت: با هماهنگی‌هایی که صورت گرفته و با راه‌اندزی سامانه شمع در حوزه مبلغین و مبلغات، و همچنین فعالیت هیئت‌های مذهبی زمینه برگزاری عزاداری‌های ماه محرم در سراسر استان فراهم شده است.

احیاء مجالس حضوری هیئات مذهبی، ضرورت ایجاد ارتباط با مجمع طلاب بوشهر در قم، اصفهان و مشهد، احیاء روضه‌های خانگی، ضرورت برگزاری همایش‌های ویژه هیئات مذهبی و شبکه تبلیغ، تهیه نقشه راه برای فرایند عملیات سوم، برگزاری طرح دوره آموزشی دو ساله مبلغین و مبلغات استان و ایجاد کارگروه‌های تخصصی در سازمان جهت سازماندهی عملیات محرم در حوزه‌های مختلف از مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  در این جلسه به منظور برنامه‌ریزی بهتر، حجت‌الاسلام محمد قادری، معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل به عنوان دبیر ستاد عملیات محرم اداره کل تبلیغات اسلامی استان معرفی، و کارگروه‌های تولید محتوا، آموزشی و ارائه گزارش و خدمات سازمان تشکیل شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار