دسترسی سریع
کد خبر: ۴۱۱۶
۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
در سایت سازمان دارالقرآن الکریم بارگذاری شد

اعلام نتایج آزمون مرحله اول هفدهمین دوره طرح ارزیابی

حسین تقی پور «سرپرست معاونت آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم» از دسترسی به نتیجه آزمون مرحله اول هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن در سایت سازمان دارالقرآن خبر داد.
مجید معافی نویسنده

نتیجه آزمون مرحله اول هفدهمین دوره طرح ارزیابی در سایت دارالقرآن قابل دسترسی است

به گزارش نهضت؛ حسین تقی پور- سرپرست معاونت آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم - در خصوص اعلام نتایج مرحله اول هفدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم گفت: نتیجه آزمون مرحله اول هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم که اردیبهشت ماه در قالب ۳ رشته امتحانی ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء قرآن کریم برگزار شد، از ۱۸ تیر 1401 به مدت یک هفته تا تاریخ ۲۵ تیر قابل دسترس خواهد بود.

وی افزود: شرکت کنندگان در مرحله اول آزمون با مراجعه به نشانی اینترنتی سازمان دارالقرآن الکریم به آدرس www.telavat.ir می‌توانند از نتیجه آزمون خود مطلع شوند. گفتنی است، حافظان شرکت کننده با کد ملی ثبت نامی خود می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان دارالقران الکریم از نتایج آزمون خود کسب اطلاع کنند.

لازم به ذکر است که اعتراض به نتیحه آزمون تنها در تاریخ فوق و از طریق صفحه نتایج آزمون مذکور میسر خواهد بود. لذا خارج از زمانبندی ذکر شده به اعتراض حافظان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار