دسترسی سریع
کد خبر: ۴۵۷۰
۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲

«فان فارم» بهترین پویانمایی جشواره غدیر

تندیس بهترین نماهنگ و بهترین پویانمایی سه بعدی سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی- رسانه‌ای غدیر به ۲ اثر از تولیدات سازمان سینمایی سوره رسید.

«فان فارم» بهترین پویانمایی جشواره غدیر

به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی- رسانه‌ای غدیر روز گذشته جمعه ۳۱ تیرماه در سالن همایش نمایشگاه بین‌المللی شهر بغداد برگزار و برگزیدگان آن اعلام شدند.
در این میان تندیس بهترین نماهنگ و بهترین پویانمایی سه بعدی به ترتیب به نماهنگ «ایستاده‌ایم ۲» به کارگردانی محمدباقر مفیدی‌کیا و پویانمایی سه بعدی «فان فارم» (دهکده شادی) به کارگردانی سعید ضامنی‌آتنی و رسول شیری که از تولیدات باشگاه فیلم سوره و مرکز انیمیشن سوره هستند، رسید.

سازمان سینمایی سوره حوزه هنری به عنوان یکی از مراکز تولید و توزیع فیلم در ایران، با ۹ اثر در بخش‌های رقابتی این جشنواره و همچنین در غرفه‌ای مشترک با حوزه هنری در بخش جنبی و بازار فیلمی که در کنار این رویداد برگزار شد، حضور داشت.
سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی - رسانه‌ای غدیر ۲۹ تا ۳۱ تیرماه (۲۰ تا ۲۲ جولای) مصادف با ۲۰ تا ۲۲ ماه ذی‌الحجه با شعار «رسانه حرفه‌ای و اخلاق‌مدار» در شهر بغداد برگزار شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار