دسترسی سریع
کد خبر: ۴۶۱۵
۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان تبلیغات اسلامی مطرح کرد

ارتباط بین طلاب و بانیان مجلس با سامانه شمع

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان تبلیغات اسلامی: هر سال در ایام محرم هم طلاب در پیدا کردن ظرفیت‌های تبلیغی خود در رنج بودند، و هم بانیان مجالس دسترسی کافی به طلاب را نداشتند اما سامانه شمع سعی کرده این شکاف ارتباطی را از بین ببرد. 

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام والمسلمین محمد جنتی در گردهمایی مبلغان و گرو‌های تبلیغی اظهار داشت: هر ساله در ایام عزاداری مختلف هم طلاب در پیدا کردن ظرفیت تبلیغی مناسب خود در رنج بودند و هم هیئتی‌ها برای پیدا کردن سخنران در ایام سال مانند شهادت امام کاظم (ع) یا ولادت ائمه دچار مشکلاتی بودند؛ سامانه شمع سعی کرده اطلاعات مبلغین را ارائه کرده و همچنین اطلاعات محل‌های تبلیغی را در خود جای دهد تا طلاب از این طریق ظرفیت‌های تبلیغی را بشناسند.

حجت الاسلام والمسلمین جنتی ادامه داد: ناظر به بحث محتوا دغدغه‌هایی داریم؛ در استان‌ها بحران‌هایی از حضور طلاب وجود دارد و تبلیغ و اعزام مبلغ در استان‌ها بسیار بحرانی شده و بسیاری از طلاب که در قم عزاداری می‌کنند، اما وظیفه شان این است که در تبلیغ مشارکت کنند.

وی با بیان اینکه هدف این بود یک همگرایی در راستای تأمین نیاز‌های تبلیغی کشور ایجاد شود، گفت: دستگاه‌های تبلیغی به تنهایی نمی‌توانند نیاز تبلیغی کشور را تأمین کنند از همین رو سامانه شمع ضروری است تا بخش زیادی از اعزام مبلغ توسط مردم و مبلغان صورت گیرد.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور وظیفه اصلی جامعه تبلیغی کشور را تقویت امید در جامعه دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب بر   مسأله امید به شدت تأکید می‌کنند و جریان اباعبدالله مالامال از ظرفیت‌های مختلف است که می‌توان آن‌ها را بیان ساخت؛ مبلغین و تریبون دار‌ها واقعا باید منصفانه مشکلات کشور را بیان کنند.

وی اظهار داشت: تبیین صحیح وضعیت کشور در دنیا یکی از وظایف مبلغان است، زیرا ظرفیت‌های کشور به خوبی دیده نشده است و بر اساس این ایده مجموعه‌های تولید کننده محتوا ۱۱ محصول تبلیغی آماده کردند و در همین سامانه شمع قرار می‌گیرد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار