۱۸ : ۱۳ - ۱۶ ذی القعده ۱۴۴۴ - سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۵۵۰۵
۰۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
در راستای لبیک به جهاد تببین در بوشهر:

گردهمایی جامعه قرآنی بوشهر با شعار لبیک یاحسین(ع) برگزار شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، در نشست با قرآنیان شهرستان بوشهر با بیان اینکه جهاد تبیین یک رسالت همگانی است گفت: برای مقابله با جنگی که دشمن علیه اعتقادات و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران به راه انداخته است باید مجهز به علم و دانش روز بشوید.

گردهمایی جامعه قرآنی بوشهر با شعار لبیک یاحسین(ع) برگزار شد

به گزارش نهضت، از پایگاه اطلاع‌رسانی تلاوت، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، در نشست با قرآنیان شهرستان بوشهر با بیان اینکه جهاد تبیین یک رسالت همگانی است و همه ما مسئول هستیم، گفت: برای مقابله با جنگی که دشمن علیه اعتقادات و باور‌های دینی و انقلابی به راه انداخته است، باید مجهز به علم و دانش روز بشوید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر اظهار کرد: در حال حاضر شبهات بسیار زیادی در فضای مجازی در خصوص حضرت اباعبدالله الحسین‌(ع) و قیام عاشورا از سوی معاندان مطرح شده که وظیفه همه آحاد مردم جامعه به ویژه نیرو‌های مذهبی، فرهنگی و قرآنی است که با مطالعه و تحقیق و به صورت علمی پاسخگوی شبهات در فضای حقیقی و مجازی باشند. همچنین آقایان با ارسال لبیک یا حسین‌(ع) و بانوان با ارسال لبیک یا زینب‌(س) به شماره پیامکی ۲۰۰۰۹۵۱۷ در لشکر قرآنی جهاد تبیین ثبت‌نام کنند.

برنامه گردهمایی جامعه قرآنی با قرائت حافظ کل قرآن حسین بحرانی آغاز شد و سپس محمد جمالیان، مداح اهل بیت‌(ع) فضا را به ذکر و نام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) معطر کرد.

در حاشیه این مراسم نیز مهدی دهقانیان، مدیرعامل مؤسسه قرآنی سرای نور چاهکوتاه ضمن خیرمقدم به حضار گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های مؤسسه را تشریح کرد.

در این نشست، نرجس برقندان یکی از قرآن‌آموزان نوجوان، بیانیه جامعه قرآنی را در لبیک به جهاد تبیین مقام معظم رهبری قرائت کرد.

در پایان گردهمایی قرآنی، احمد آرامون، رئیس شورای اسلامی روستای چاهکوتاه از زینب خوبخواه، حافظ ۱۷ جزء قرآن کریم که موفق به کسب رتبه اول مسابقات قرآن استان در بخش دانش‌آموزی شدند و از قرآن‌آموزان قدردانی شد.

این گردهمایی به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، در سالن اجتماعات مؤسسه قرآن و عترت سرای نور روستای چاهکوتاه شهرستان بوشهر برگزار شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار