دسترسی سریع
کد خبر: ۵۶۵۷
۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱

سومین نشست هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان بوشهر برگزار شد

سومین نشست هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی استان بوشهر با دستور جهاد تبیین و قانون حمایت از جمعیت برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری نهضت، سومین نشست هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان بوشهر با موضوع جهاد تبیین و قانون حمایت از جمعیت با حضور حجت‌الاسلام محمد قادری معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، جواد احمدی منفرد -رئیس اداره امور قرآنی اداره کل- و اعضای این هیئت، هفتم شهریور 1401 در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام قادری در این نشست بر لزوم لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین و ضرورت بیان معارف حقه در جامعه و ایجاد سبک زندگی اسلامی و قرآنی در جامعه تأکید کرد.

 معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی بوشهر، تحقق این مهم را به عنوان مطالبه‌ای از هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان مطرح کرد.

در بخش دیگری از این نشست رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر در سخنانی به اهمیت موضوع و نحوه همکاری بانوان فعال قرآنی در خصوص جهاد تبیین و قانون حمایت از جمعیت با همکاری و دعوت هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان اشاره کرد.

مائده پیامی، زهرا کشاورزنیا و نرجس شریف زادگان، از اعضاء هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان طرح حمایت از قانون جمعیت را برای شرکت‌کنندگان تشریح کردند.

چگونگی برگزاری مهرواره بانور و نحوه همکاری با نیروهای مستعد و محله‌محور جهت شرکت در این جشنواره و ضرورت اهمیت جذب جوانان مستعد و همچنین نقش پررنگ بانوان قرآنی دراین رویداد از موارد مهمی بود که در این نشست ارائه شدند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار