کد خبر: ۵۶۷۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان:

تمرکز بر عملیات واحد، ضرورت فعالیت‌های فرهنگی تبلیغی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: تمرکز بر عملیات واحد، ضرورت فعالیت‌های فرهنگی تبلیغی است.
۰۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰

تمرکز بر عملیات واحد، ضرورت فعالیت‌های فرهنگی تبلیغی استتمرکز بر عملیات واحد، ضرورت فعالیت‌های فرهنگی تبلیغی استبه گزارش پايگاه خبري نهضت،، حجت الاسلام والمسلمین مهدی فوقی - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان-  در نشست ملی پرده‌خوانی زنان عاشورایی در بنیاد مهدویت و آینده پژوهی با اشاره به روایاتی از ائمه معصومین (ع) گفت: اینکه امام زمان(عج)، اجتماع قلوب را رفع مانع برای تحقق بشارت عظیم ظهور مطرح می‌کنند، در واقع یک دستور عملیاتی است.
وی افزود: باید اجتماع قلوب را ایجاد کرده و با هم‌دلی و هم‌صدایی یک حرکت را دنبال کنیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه در فعالیت‌های فرهنگی باید به سمت چیدمان یک مجموعه متصل به هم حرکت کنیم، تصریح کرد: تمرکز بر عملیات واحد، ضرورت فعالیت‌های فرهنگی تبلیغی است و این مهم بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.
وی خطاب به بانوان مداح و مبلّغات استان‌های کشور و حاضر در این نشست گفت: برپایی این اجتماع همدل را یک فرصت برای خود بدانیم و برای گسترش چنین حرکت‌های ارزشی در سایر استان‌ها و شهرها تلاش کنیم.
حجت الاسلام فوقی در پایان سخنان خود از امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی و بنیاد مهدویت و آینده پژوهی اصفهان برای حمایت و همکاری در برگزاری این نشست تشکر کرد.
نشست ملی پرده‌خوانی زنان عاشورایی از جمله نشست‌های تعامل هنر درهیئات می‌باشد که با محوریت جهاد تبیینِ سفیرانِ تاریخ‌ساز و نقش بانوان در رسانه‌ای شدن اربعین حسینی، با حضور 100 نفر از مبلغات و بانوان مداح استان‌های کشور از هشتم شهریورماه به مدت دو روز در اصفهان برگزار شده است.
تجدید میثاق با شهیدان و زیارت قبر آیت الله ناصری، بازدید از نمایشگاه های فرهنگی والشمس و چراغ راهنما و برپایی کلاس های نقالی، نقش هنر دینی در تبلیغ، اصول حاکم بر نگارگری و آشنایی با کلیات و ضرورت مباحث مهدویت از جمله برنامه های این نشست می باشد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار