دسترسی سریع
کد خبر: ۵۷۲۲
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی اصفهان:

راه‌های جدید تبلیغ توسعه یابد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان نسبت به توسعه راه‌های جدید تبلیغ اسلام در پیاده روی اربعین تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت ، حجت الاسلام و المسلمین مهدی فوقی -مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان-  درهمایش مبلغه‌های اعزامی به موسم اربعین، ضمن تسلیت فقدان آیت الله ناصری اظهار داشت: تبلیغ یک مأموریت الهی و معنوی است، تبلیغ یک راه رسیدن به خدا و قرب الی الله است و آداب خاص خود را دارد.

وی افزود: اگر آداب تبلیغ رعایت نشود راه کج طی می‌شود، اگرچه یکی ازاصلی‌ترین راه‌ها منبر است اما امروز راه‌های تبلیغ بیشتری وجود دارد، مبلغه کسی است که ازهمه روش و راه‌های تبلیغ صحیح برای هدف خود استفاده می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان ادامه داد: گاهی اوقات یک فرد با یک هدیه، احترام و رفتار به دین اسلام جذب می‌شود، فردی با یک احترام به دین ما جذب شد، مقدمه جذب ، محبت است، منبرها بعد از اربعین است.

فوقی ادامه داد: مردم را بدون زبان به دین دعوت کنید، دین چیزی جز محبت نیست، دین بر محتوای محبت سوار است، شما باید دنبال تحول در تبلیغ باشید و دنبال شیوه های جدید باشید.

وی اضافه کرد: اخلاق چیزی بود که باعث شد ده‌ها نفر در یک سفر به اسلام جذب شوند در حالی که برخی ادیان با خرج پول‌های کلان موفق به این بحث نشدند اما اخلاق و محبت این امر را انجام می‌دهد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان تاکید کرد: باید صحنه مواجهه عوض شود، علاوه بر راه جدید باید افراد جدید جذب شود، همچنین در حوزه بین الملل باید این راه‌ها مدنظر باشد.

وی تصریح کرد: نمی‌گذاریم برخی افراد که تبلیغ اسلام داعشی می‌کنند به کار خود ادامه دهند و جلوی این افراد را می‌گیریم.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار