دسترسی سریع
کد خبر: ۵۷۵۹
۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

شهادت باعث تقویت و اقتدار جبهه حق در جهان می شود

حجت الاسلام عباسعلی گرزین گفت: شهدا بعد از شهادت تاریخی و جاودان خواهند شد و شهادت آنها باعث تقویت و اقتدار جبهه حق در جهان می‌شود.

به گزارش نهضت، حجت الاسلام عباسعلی گرزین مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در یادواره شهدای عقیلی محله شهرستان کردکوی در مسجد سیدی بنی هاشم اظهار کرد: دشمنان اسلام در هر برهه ای از زمان احمق بوده و دست به کارهایی زده که باعث جهانی شدن اسلام شده است.

وی با اشاره به آیه قران کریم درباره شهدا تصریح کرد: همانطور که همه می دانیم خداوند در قرآن کریم فرموده که شهدا زنده هستند و مسلمانان چه پیروز شوند و یا در راه خدا کشته شوند پیروز واقعی هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: بر همین مبنا دشمنان اسلام فکر می کنند که اگر مجاهدین خدا مانند شهدا و یا شهید سلیمانی را به شهادت برسانند یاد و نام انها از ذهن و دل مردم خارج خواهد شد.

وی ادامه داد: دشمنان نمی دانند که شهدا مجاهدین واقعی بوده که برای دفاع از اسلام در راه خدا گام برداشته و با شجاعت، شهامت، تقوا و فداکاری و غیره تلاش می کنند تا جبهه حق را تقویت کنند.

گرزین گفت: شهدا بعد از شهادت خود تاریخی و جاودان خواهند شد و شهادت آنها باعث تقویت و اقتدار جبهه حق در جهان می شود.

وی بیان کرد: دشمنان در این سالها با توطئه های مختلف تلاش کردند تا شهامت، شهادت، روحیه انقلابی و جهادی را در بین مردم به ویژه جوانان کمرنگ و یا حذف کنند اما انها نمی دانند که جوانان ایرانی با وجود گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی زمانی که دشمن به حرم حضرت زینب(س) حمله کرد، قیام کرده و برای دفاع از حرم امامین در کیلومترها ان سوی مرز جغرافیایی حاضر شدند تا پرچم جبهه حق همواره بر فراز جهان بدرخشد. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ابراز کرد: امروز به برکت خون شهدا و فداکاری های این مجاهدین با ایمان جبهه حق تقویت شده و در جهان قدرتمند و مقتدر ایستاده است.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار