دسترسی سریع
کد خبر: ۵۷۶۸
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲
با همکاری اداره تبلیغات اسلامی قروه؛

توزیع نذورات ماه محرم و صفر در شهرستان قروه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه از توزیع نذورات اختصاص یافته به ماه محرم و صفر در بین هیئت‌های مذهبی شهرستان قروه با همکاری این اداره خبر داد.
مسعود محمدی نویسنده
 

به گزارش پایگاه خبری نهضت در کردستان؛ حجت‌الاسلام سیف‌الله سبزی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه اظهار داشت: در ایام الله محرم الحرام مصادف با شهادت امام حسین (ع) و یاران وفادارش کالاهای برنج، شکر، گوشت و مرغ از سوی اداره جهاد کشاورزی در اختیار اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه قرار گرفت که از سوی این اداره به صورت حواله در اختیار اقشار مختلف مردم و تعداد بیش از۱۳۰ هیئت مذهبی قرار گرفت.

 

وی افزود: در همین راستا اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه به طور منظم اقدام به صادر کردن حواله به مردم برای ادای نذر خود کرده است و این اداره نیز در ماه صفر نیز حواله در اختیار مردم قرار خواهد داد.

 

حجت‌الاسلام سیف الله سبزی عنوان کرد: شهرستان قروه دارای پیشینه‌ی بسیار غنی در احیای فرهنگ حسینی و اسلامی است و مردم این شهرستان از دیرباز نشان داده‌اند که همواره عاشق راستین اهل بیت (ع) و در راس آن امام حسین (ع) هستند.

 

رئیس اداره تبیلغات اسلامی شهرستان قروه در پایان از برگزاری مراسم باشکوه سوگواری ایام محرم در سطح شهرستان خبر داد و یاد آور شد: مراسم‌های مذهبی به‌ویژه گرامیداشت و زنده نگاه‌ داشتن یاد و نام امام حسین (ع) و شهدای کربلا خاری در چشم دشمنان اسلام است.

توزیع نذورات ماه محرم و صفر در شهرستان قروه

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار