کد خبر: ۵۹۱۳
مدیرکل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی

اولین دوره آموزش تخصصی تربیت مربی خانواده در فارس برگزار می شود

حجت الاسلام ابوترابی -مدیرکل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی- از برگزاری اولین دوره تخصصی آموزش تربیت مربی خانواده در فارس خبر داد.
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام محمد صادق ابوترابی با سفر به استان فارس دردیدار با حجت الاسلام حسن قانع مدیرکل تبلیغات سلامی استان فارس از برگزاری اولین دوره آموزش تربیت «مربی تخصصی خانواده» در فارس با حضور ۵۰ شرکت کننده خبر داد.
وی گفت: در این سفر با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، مدیرکل بانوان استانداری و معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس دیدار و پیرامون همکاری‌های سه جانبه با محوریت آموزش خانواده و رفع آسیب‌های اجتماعی بحث و تبادل نظر انجام گرفت.
وی افزود: اولبن دوره  تخصصی تربیت مربی خانواده از ۱۹ ربیع الاول همزمان با میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) برگزار خواهد شد که ابتدا طی فرا خوانی ثبت نام اولیه انجام و برای ۵۰ نفر از شرکت کنندگان که در آزمون و مصاحبه ورودی قبول شده اند این دوره برگزارمی شود.  
حجت الاسلام ابوترابی با بیان اینکه این دوره آموزشی در سه مرحله برگزار می‌شود، گفت: مرحله اولبه بصورت  حضوری در بازه زمانی دو تا چهار روزه  در ۲۰ الی ۳۰ ساعت انجام می‌شود و در مرحله دوم آموزش به صورت مجازی طی ۷۰ ساعت برگزار و در پایان، پس ازآزمون نهایی، مراسم اختتامیه و اهداء مدرک در یک نشست ۱۶ ساعته به عنوان مرحله سوم این دوره آموزشی انجام می‌شود.
  در این سفر نیاز‌های آموزشی استان و طراحی دوره‌های آموزشی تخصصی، متناسب با زیست بوم فرهنگی استان با حضور حجت الاسلام قانع - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان-  بررسی و در دستور کار شش ماهه دوم سال قرار گرفت.  

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار