۱۷ : ۱۲ - ۱۶ ذی القعده ۱۴۴۴ - سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۵۹۹۰
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
در نگارخانه حوزه هنری اردبیل ،

نمایشگاه «نهضت سوادآموزی از دریچه هنر» افتتاح شد

نمایشگاه «نهضت سوادآموزی از دریچه هنر» به مناسبت روز سوادآموزی به همت حوزه هنری اردبیل در نگارخانه زنده یاد شهرام رضایی حوزه هنری افتتاح شد.
مجید معافی نویسنده

نمایشگاه «نهضت سوادآموزی از دریچه هنر» افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری نهضت، امیر رجبی – رئیس حوزه هنری استان اردبیل - در این مراسم افتتاحیه  گفت: نمایشگاه «نهضت سوادآموزی از دریچه هنر» به مناسبت روز سوادآموزی و گرامیداشت حجت‌الاسلام حسین پناهی، مدیر کل فقید و چهره خدوم نهضت سوادآموزی استان، روز یکشنبه ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۳ در نگارخانه زنده‌یاد شهرام رضایی حوزه هنری استان افتتاح می‌شود.

رئیس حوزه هنری استان اظهار کرد: حجت‌الاسلام پناهی چهره‌ای مردمی است که از اول انقلاب در توسعه و تعالی استان همواره تلاش کرده و هم اکنون مردم اردبیل از آن بزرگوار با نیکی یاد می‌کنند و این نمایشگاه با تصمیم و مشارکت خانواده مرحوم پناهی و با حضور هنرمندان برگزار می‌شود.

رجبی تصریح کرد: آثار این نمایشگاه پیش از این؛ در خرداماه سال جاری با حضور و مشارکت ۲۸ هنرمند اردبیلی و تولید ۳۱ اثر نفیس با همین موضوع در رشته‌های خوشنویسی، تذهیب، تصویرسازی، کاریکاتور و طراحی گرافیک تولید شده بود؛ که هم‌اکنون نمایشگاه آن از روز یکشنبه ۲۰ شهریورماه به مدت یک هفته برپا خواهد بود.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان اردبیلی از جمله؛ نوید اچکان، زهرا اصلانی، بهرام اظهرنیا، فریبرز اسماعیلی، سعید بنازاده، سمیرا بهشتی، بهنام پورمهدی، مصطفی تقی‌زاده، احمد حاجی‌بابایی، رسول حاجی‌زاده، نادر حیدری، سهراب خیری، مهران رجبعلی‌زاده، نرگس سلطان‌زاده، ناصر صادقی، محمدرضاصدیق، صابر صفــــایی، نویدطالبی، آرام علایی، سجــاد علیــــزاده، فاطمه قربانی، صفر گالشــــی، سعیـــد مجنـــــون، فاطمــــه مرادیان، شیــــرین مـرزبان، بهروز نخستین‌شاکر، لیلی نظمی و مرجان همدمی در معرض دید عموم قرار دارد.

نمایشگاه «نهضت سوادآموزی از دریچه هنر» ۲۱ تا ۲۴ شهریورماه در نگارخانه زنده‌یاد شهرام رضایی به نشانی اردبیل، بالاتر از میدان علی‌آباد، روبروی نیروگاه برق، حوزه هنری استان، همه روزه به جزء روز‌های تعطیل از ساعت ۸ تا ۱۴ میزبان مخاطبان خود خواهد بود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار