دسترسی سریع
کد خبر: ۶۰۰۰
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵

۱۳۰۰ نفر در طرح «مهرواره بانور» استان فارس شرکت داشته اند

۱۳۰۰ نفر در طرح «مهرواره بانور» استان فارس شرکت داشته اند

به گزارش پایگاه خبری نهضت، صدیقه سنایی مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات استان فارس گفت: بر اساس «قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» سازمان تبليغات مکلف به انجام فعالیت در حوزه خانواده، در سه محور ازدواج، طلاق، جمعیت است.

وی افزود: بر این اساس بنیاد هدایت و اداره کل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی، با همکاری دیگر نهادها و سازمان‌های مرتبط فرهنگی اقدام به طراحی جشنواره‌ای ویژه بانوان در حوزه خانواده با عنوان «مهرواره بانور» و با هدف حل مسائل خانواده در محله با محوریت بانوان مسجدی، شریکه الامامان همسر «امامان محله» در دو بخش حل مسائل محله و روایت خاطرات و تجارب کرده است.

سنایی اضافه کرد: در استان فارس ابتدا جلسات متعددی در شهر شیراز و ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها با مسئولیت امور بانوان با مسئول بسیج خواهران، مسئولین خانه‌های قرآنی، خانم‌های راهیار و بانوان فعال فرهنگی جهت تبیین و تشریح طرح صورت گرفته که بحمدالله از این طرح اقبال خوبی شده است و تا به حال بیش از هزار و سیصد نفر در این طرح شرکت کرده اند.

همچنین مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات استان ابراز امیدواری کرد که تا پایان محلت ثبت نام در تاریخ ۲۲ مهر ماه سال جاری، افراد بیشتری در این طرح شرکت کنند و از ایده‌های بیشتری در زمینه حل مشکلات خانواده برخوردار خواهیم شد.

گفتنی است متقاضیان برای شرکت در جشنواره مهواره بانورمی‌توانند عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۰۱۷۵ ارسال نمایند . یا از طریق سایت www.mehrvare-banoor.ir اقدام کنند

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار