کد خبر: ۶۰۵۸
همزمان با «راهپیمایی بزرگ اربعین» در عراق

پخش «تکیه» آغاز شد

همزمان با شروع راهپیمایی بزرگ اربعین در عراق و حضور عاشقان حسینی در مسیر کربلای معلی، ویژه‌برنامه «تکیه» با مشارکت مرکز هنری-رسانه‌ای نهضت و شبکه افق سیما، کار خود را آغاز کرد.
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴

ویژه‌ برنامه «تکیه» با مشارکت مرکز هنری- رسانه‌ای نهضت آغاز بکار کرد

به گزارش پایگاه خبری نهضت، همزمان با شروع راهپیمایی بزرگ اربعین در عراق و حضور عاشقان حسینی در مسیر کربلای معلی، ویژه‌برنامه «تکیه» با مشارکت مرکز هنری-رسانه‌ای نهضت و شبکه افق سیما، کار خود را آغاز کرد.

«تکیه» که پیش از این در دهه اول محرم نیز روانه آنتن شبکه افق شده بود، با محوریت راهپیمایی و زیارت اربعین، حوالی ساعت ۱۲ شب به وقت ایران و ۲۲:۳۰ به وقت عراق بار دیگر مهمان خانه‌ها خواهد شد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی علی‌اصغر اصغرزاده در گروه معارف شبکه افق به مدت ۱۰ شب، با حضور مادحین و سخنرانان مختلف در کنار گنبد و بارگاه حرم سیدالشهدا (ع) به صورت زنده روانه آنتن خواهد شد.

بررسی اهمیت راهپیمایی مردمی اربعین، جهاد تبیین، اخبار روز از مسیر کربلا و همچنین حال و هوای بین‌الحرمین و گفتگو با سخنرانان، مادحین و کارشناسان مذهبی از جمله مسائلی است که در «تکیه» به آن پرداخته می‌شود.

برنامه «تکیه» تا اربعین حسینی هرشب حوالی ساعت ۱۲ شب به وقت ایران به صورت زنده از شبکه افق پخش خواهد شد. این برنامه توسط مرکز هنری-رسانه‌ای نهضت و شبکه افق سیما تهیه و تولید می‌شود.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار