دسترسی سریع
کد خبر: ۶۱۴۲
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵

تولید نماهنگ «ایران سرافراز» در اردبیل

کارشناس برنامه ریزی رسانه ای تبلیغات اسلامی اردبیل از تولید نماهنگ ایران سرافزار در اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، علی دژبانی در مصاحبه با خبرنگار نهضت در سخنانی با گرامی داشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ایام دفاع مقدس پاسداشت ارزش‌ها و باورهای مذهبی، معنوی، اخلاقی، الهی، ملی  و هشت سال جنگ تحمیلی است که با هدف ارج نهادن به رشادت های رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس، کمیته رسانه و اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان نماهنگ با عنوان " ایران سرافراز" را تولید کرد.

وی افزود: نماهنگ «ایران سر افراز» با هدف گرامیداشت یاد و خاطره باورها  و ارزش‌های والای انسانی و  پاسخ گویی به شبهات و تحریفات دروغین القاء شده پیرامون جنگ تحمیلی توسط رسانه های استعمار گر معاند؛ تولید می شود.

دژبانی خاطر نشان کرد: در تولید این اثر فاخر رسانه‌ای در زمینه دفاع مقدس و هشت سال جنگ تحمیلی از اشعار فارسی و ترکی شاعر شهرام علیزاده با مضمون پاسخگویی به شبهات القاء شده در حوزه دفاع مقدس استفاده شده است.

کارشناس برنامه‌ریزی رسانه ای در ادامه گفت: در تهیه و تولید  بخش‌های مختلف نماهنگ «ایران سر افراز» از مشارکت و هنرمندی 40  مداح ، 40  دانش آموز دختر، 40 دانش آموز پسر و 40دانشجو برای اجرای سرود  به شکل گروهی همکاری به عمل آمده است.

پژوهشگر حوزه فرهنگ و رسانه ادامه داد: نماهنگ "ایران سر افراز " به مدت 5 دقیقه  توسط کمیته رسانه و اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان با همکاری کانون فرهنگی ، تبلیغی و رسانه‌ای سماء تولید شده و در شبکه تلویزیونی محلی سبلان ، گروه‌ها ، صفحات و کانال های مجازی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی توزیع و منتنشر خواهد شد.

 نماهنگ «ایران سرافراز» در هفته دفاع مقدس در اردبیل رونمایی می شود.

ارسال نظر
پرطرفدار