دسترسی سریع
کد خبر: ۶۴۵۹
۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۶

شرکت ۱۷ هزار نفر در مسابقات کتابخوانی گفتمان امیدآفرینی در قم

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از شرکت ۱۷ هزار نفر در سلسله مسابقات کتابخوانی گفتمان امیدآفرینی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، فاطمه فرخنده مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از شرکت ۱۷ هزار نفر در سلسله مسابقات کتابخوانی گفتمان امیدآفرینی خبر داد. وی در بیان جزئیات برگزاری این مسابقات اظهار کرد: سلسله مسابقات کتابخوانی گفتمان امید در ماه‌های محرم و صفر به مدت ۵۴ روز برگزار شد و هر روز یک سئوال چهارگزینه‌ای در میان علاقه‌مندان اطلاع رسانی می‌شد.

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم افزود: حدود ۱۷ هزار نفر از استان‌ها و شهر‌های مختلف کشور در این مسابقات شرکت کردند.

وی گفت: سئوالات این مسابقات از ۸ کتاب «فتنه اعتقادی»، «با کاروان عشق»، «از جامعه حسینی تا جامعه مهدوی»، «هفتاد و سومین یار»، «به توان او»، «ندای امید»، «با بچه‌هایم سر یک سفره» و «سلام فرمانده» انتخاب و هر روز یکی از برندگان معرفی شد.

فاطمه فرخنده ضمن قدردانی از شرکت علاقه‌مندان به کتاب‌خوانی در این مسابقات ابراز امیدواری کرد که با اجرای این قبیل مسابقات، فرهنگ کتاب‌خوانی در میان شهروندان ترویج شود.

ارسال نظر
پرطرفدار