دسترسی سریع
کد خبر: ۶۵۶۶
۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳

فراخوان «پویش روایت روشنایی» در البرز

راهیار بنیاد هدایت استان البرز با اشاره به برگزاری پویش روایت روشنایی گفت: بُرد با کسی است که در فضای رسانه‌ای فعالیت کند و دراین مسیر لازم است مجاهدت کند.

فراخوان «پویش روایت روشنایی» در البرز

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام محسن ملکی، راهیار بنیاد هدایت در استان البرز، با اشاره به برگزاری پویش روایت روشنایی، گفت: امروز جنگ، جنگ رسانه‌ای و تبلیغات رسانه‌ای است و بُرد با کسی است که در فضای رسانه‌ای فعالیت کند و بلکه در این مسیر لازم است مجاهدت کند.
وی ادامه داد: امروز دشمن با هجمه‌های رسانه‌ای علیه مبانی نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند و تلاش دارد تا جوانان را به انحراف بکشاند.
راهیار بنیاد هدایت افزود: امروز وظیفه داریم به تمام کار‌های خود پیوست رسانه‌ای بدهیم و باید قربتاً الی الله کار‌های خود را رسانه‌ای کنیم و نشان دهیم بچه‌های جبهه انقلاب در حال کار هستند و ترسی هم نداشته باشیم که متهم به ریا و خودنمایی شویم.
ملکی با اشاره به ضرورت رسانه‌ای کردن فعالیت‌های مسجدی‌ها، گفت: مسجد به عنوان پایگاه اجتماعی که باید محور همه فعالیت‌ها بشود، تمام فعالیت‌هایش به خصوص در امور فرهنگی و اجتماعی و کمک به محرومین و گره گشایی از مردم نیاز به پیوست رسانه‌ای دارد.
وی اطلاع رسانی به جامعه را باعث هم افزایی فعالیت‌ها دانست و افزود: وقتی مردم از فعالیت‌های ما با خبر می‌شوند،  کار ما ضریب می‌خورد و با دیدن فعالیت‌های ما الگو می‌گیرند و باعث گسترش خیر می‌شود.
وی با اشاره به اینکه باید در جنگ تبلیغاتی مهاجم باشیم و دفاع کافی نیست، یادآور شد: فعالیت رسانه‌ای یکی از اولویت هاست و کسی که از آن غفلت کند یا بی خبر است و یا در خواب عمیق فرو رفته باید بیدار و نسبت به این امر آگاه شود.

گفتنی است، پویش روایت روشنایی با محوریت امام محله و همراهی مردم در مساجد که مایه روشنایی و چراغ محله هستند شروع به کار کرد.
این پویش با هدف در نظر گرفتن مسجد به عنوان مرکز محله، منبع روشنایی، سرمنشأ رشد و شکوفایی محله طراحی شده است.
در این پویش تمامی امامان محله، مبلغان شاخص، همسران و فرزندان روحانیون و گروه‌های تولید محتوای فعال در مسجد می‌توانند روشنایی‌ها را روایت کنند.
افراد شرکت کننده در این پویش می‌توانند در صفحات یا کانال‌های شخصی، صفحات یا کانال‌های مساجد محله و پایگاه‌های خبری و رسانه‌ای استانی محتوا را انتشار کنند.
راویان می‌توانند از طریق انتشار یادداشت کوتاه، داستان، یادداشت روایی، تک عکس یا گزارش تصویری و نظایر آن اقدامات خود را به سمع و نظر دیگران برسانند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار