دسترسی سریع
کد خبر: ۶۸۹۷
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸
معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن خبر داد

اعلام نتایج «آزمون مرحله دوم هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی»

حسین تقی پورازاعلام نتایج آزمون «مرحله دوم هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم» خبر داد و اعلام کرد شرکت کنندگان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن نسبت به مشاهده نتایج آزمون خود اقدام کنند.
مجید معافی نویسنده

 

اعلام نتایج «آزمون مرحله دوم هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی»

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حسین تقی پور، معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم در گفتگو با خبرنگار ما از اعلام نتایج آزمون «مرحله دوم هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم» خبر داد و اظهار داشت: شرکت کنندگان در آزمون شفاهی مرحله دوم، می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم نسبت به مشاهده نتایج آزمون خود اقدام کنند.

وی افزود: آن دسته از حافظانی که نسبت به نتیجه آزمون خود در مرحله دوم اعتراض دارند می‌توانند پس از دیدن نتایج و در همان قسمت مربوطه، نسبت به ثبت اعتراض خود تا روز یکشنبه هشتم آبان اقدام کنند.

معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم اظهار داشت: اعتراضات ثبت شده تا روز ۲۰ آبان ۱۴۰۱، بررسی و نتایج آن از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم اطلاع رسانی خواهد شد.

تقی پور تصریح کرد: در هفدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، بالغ بر ۱۰۰۷۴ نفر در آزمون ثبت نام کردند که از این تعداد ۸۰۰۰ نفرمختص به آزمون بوده است که از این تعداد، ۳۶۷۱ نفر نیز موفق به راهیابی به مرحله بعد شدند.

معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم گفت: درمرحله دوم طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم ۸۹۸ نفر در آزمون شفاهی مرحله دوم قبول شده‌اند که برخی از این افرادحائز کسب مدرک درجه سه، چهار و پنج خواهند شد.

وی تصریح کرد: حافظان قرآن پیش از مشاهده نمره شفاهی خود، لازم است فرم نظرسنجی که به منظور کیفیت سنجی آزمون تنظیم شده است را تکمیل کرده و سپس نتیجه آزمون خود را مشاهده کنند.
معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم گفت: از تعداد ۸۹۸ نفر، ۹۲ نفر موفق به راهیابی به مراحل بعدی این آزمون برای کسب مدارک درجه ۱ و ۲ شده‌اند. لازم به ذکر است زمان برگزاری این آزمون‌ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم در خصوص داوری آزمون شفاهی مرحله دوم هم یادآور شد: در این آزمو ن‌ها از ظرفیت داوران استانی که مورد تأیید سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه هستند نیز استفاده شده است.


برای مشاهده نتایج آزمون مرحله دوم بر روی لینک زیر کلیک کنید:
https://telavat.ir/?p=۱۰۲۳۶

ارسال نظر
پرطرفدار