دسترسی سریع
کد خبر: ۶۹۱۱
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱
کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان:

۴۰۰ بانوی کردستانی در مهرواره «بانور» شرکت کردند

شهسواری گفت: تاکنون ۴۰۰ بانوی فعال استان کردستان در مهرواره «بانور» با محوریت استحکام خانواده شرکت کرده‌اند و مهلت ثبت‌نام در مهرواره تا نهم آذرماه تمدید شده است.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، ئالا شهسواری کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان  در گفتگو با خبرنگار نهضت اظهار کرد: طرح مهرواره «بانور» با محوریت استحکام خانواده از سوی سازمان تبلیغات اسلامی در سطح کشور اجرا می‌شود.

کارشناس امور بانوان اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان افزود: مخاطبان این طرح همسران ائمه جماعات شهرستان‌ها، بانوان طلبه حوزه‌های علمیه و بانوان فعال قرآنی و بسیجی در مساجد و هیئت‌های مذهبی هستند که در حوزه خانواده فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه تا کنون ۴۰۰ نفر از بانوان فعال استان کردستان در این طرح شرکت کرده‌اند، بیان کرد: مهلت ثبت‌نام در مهرواره «بانور» تا تاریخ نهم آذرماه تمدید شده است که امیدواریم در این مدت تعداد بیشتری از بانوان فعال کردستانی در این طرح شرکت کنند.

کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان افزود: تلاش بانوان برای رشد و تعالی خانواده‌ها در محلات مختلف شهر و استان با شناسایی و حل مسائل آن‌ها می‌تواند اثرات مطلوبی در راستای بهبود وضعیت جامعه داشته باشد.

شهسواری بیان کرد: بهبودی‌ و پیشرفت خانواده‌ها با توجه به کارکردهای آن در زندگی اسلامی و استفاده از الگوهای مناسب در راستای تشکیل، تحکیم و تقویت خانواده از اهداف طرح مهرواره بانور است.

وی به شرکت مخاطبان در این طرح اشاره کرد و افزود: شرکت در این رویداد فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان به فعالیت و تلاش در زمینه جهاد تبیین و فعالیت‌های اجتماعی است.

کارشناس امور بانوان اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: بانوانی که در این طرح شرکت می‌کنند می‌توانند خاطرات، دست‌نوشته‌ها و نظرات و پیشنهادات خود را درباره بهبود مسائل حوزه خانواده به دبیرخانه این طرح ارائه کنند.

 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار