دسترسی سریع
کد خبر: ۶۹۸۳
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:

ریختن خون شهدای شاهچراغ باعث بیداری ملت شده است

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: ریختن خون شهدای شاهچراغ باعث بیداری ملت شده است و تمام کسانی که در اغتشاشات اخیر دشمن را همراهی کردند در ریختن خون شهدای شاه چراغ سهیم هستند.
 

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام رضا دیلمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: حادثه خونین در حرم مطهر شاه‌چراغ بار دیگر دستان پلید جریان نفاق و مستکبران را بر همگان آشکار کرد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: این اقدام خصمانه نشان از ماهیت خبیث و ذلت بار دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود، به خاک و خون کشیدن جمعی از زائران و نمازگزاران حرم قدسی احمدبن موسی (ع) نشان دهنده عمق کینه آنها نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

دیلمی با بیان اینکه این حادثه قلوب همه مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان را جریحه‌دار کرده است، گفت: دشمنان به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند اما ملت غیور و شهادت طلب و همیشه در صحنه ایران شهادت را رمز جاودانگی خود می‌داند.

وی تاکید کرد: ملت ایران پرورش یافته در مکتب امام حسین (ع) بوده و هیچگاه تن به ذلت نمی‌دهند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: این جنایت توسط عوامل نفاق که تمام قدرت خود را در به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان بی دفاع دارند، رخ داده، آنها همیشه مذبوحانه و ناجوانمردانه دست به چنین جنایاتی می‌زنند که نشان از چهره کریه آنها دارد.

دیلمی تصریح کرد: کوردلان بزدل بدانند که این کشور مهد دلاور مردانی نظیر سردار سلیمانی‌ها است و این اقدامات ظالمانه آنها سبب همدلی بیشتر مردم خواهد شد.

وی ادامه داد: ریختن خون شهدای شاهچراغ باعث بیداری ملت شده و تمام سلبریتی ها و جرثومه فساد که در اغتشاشات اخیر با دشمن همراهی کردند امروز در ریختن خون شهدای شاه چراغ سهیم هستند و چه پاسخی برای آرتین عزیزی دارند که تمام خانواده‌اش را در این حادثه از دست داده است.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: جرثومه‌های فساد مایه ننگ کشور بوده و دستگاه قضا باید برخورد قاطع با آنها داشته باشد.

وی ادامه داد: به فضل الهی ملت صبور و شکور و لحظه شناس در برگزاری مراسم بزرگداشت شهدا و به ویژه با برپایی یوم الله باشکوه ۱۳ آبان که در پیش داریم پاسخ دندانش شکنی را به دشمنان خواهند داد و ایادی استکباری باید منتظر پاسخ سخت دستگاه‌های امنیتی ایران باشند.

ارسال نظر
پرطرفدار