دسترسی سریع
کد خبر: ۷۰۱۱
۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۶
به همت اداره تبلیغات اسلامی بانه؛

برگزاری مسابقه دلنوشته‌ در مدارس شهرستان

به مناسبت شهادت مظلومانه شهدای شاهچراغ و یادبود دانش‌آموزان شهید در این حادثه تروریستی، مسابقه دلنوشته در سطح مدارس شهرستان بانه به همت اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری نهضت؛ حجت‌الاسلام عارف رازیانی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بانه اظهار داشت: با شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان در حمله تروریستی شاهچراغ(ع) و هتک حرمت به ساحت مقدس حرم حضرت احمدابن موسی (ع) ، از سوی اداره تبلیغات اسلامی بانه ، فراخوان برگزاری مسابقه دلنوشته در سطح شهرستان بانه انجام شد.

حجت‌الاسلام عارف رازیانی گفت: این مسابقه ویژه دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول و دوم در مدارس شهرستان بانه بوده كه برای دانش‌آموزان شهید این جنايت تروريستي نامه می نویسند.

وی عنوان کرد: این مسابقه در فرم‌های ویژه طراحی شده توسط اداره تبلیغات اسلامی و با همکاری اداره آموزش و پرورش در سطح مدارس این شهرستان برگزار می‌شود كه هدف از برگزاری این مسابقه ایجاد ارتباط معنوی با فرهنگ ایثار و شهادت، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و نیز تقویت توانایی نگارشی در جوانان و نوجوانان است.

وی در پایان یادآور شد: مهلت ارسال آثار به این مسابقه از ۱۰ آبان تا ۱۹ آبان اعلام شده و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را به اداره تبلیغات اسلامی بانه ارسال کنند.

 

ارسال نظر
پرطرفدار