دسترسی سریع
کد خبر: ۷۲۰۴
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷
رییس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه خبرداد:

گفتمان‌های دینی در مدارس شهرستان بندرلنگه درحال برگزاری است

حجت‌الاسلام علی خلیفاوی گفت:به همت اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه، گفتمان‌های دینی در مدارس این شهرستان درحال برگزاری است.

 

گفتمان های دینی در مدارس شهرستان بندرلنگه درحال برگزاری است

 

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام علی خلیفاوی- رییس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه در این خصوص گفت: در راستای اجرای فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی ویژه قشر نوجوان و جوان جامعه و ایجاد زمینه برای توسعه تبلیغ چهره به چهره در بین دانش‌آموزان، گفتمان‌های دینی با حضور روحانیون مستقر شهرستان ، حجت‌الاسلام غلامی و حجت الاسلام رضوی در مدارس بندرلنگه برگزار شد.

وی به تعامل شایسته مدارس در این طرح اشاره کرد و ادامه داد: به لحاظ نیاز فکری جوانان در مورد مسائل دینی، اعتقادی و ضرورت توجه به تعلیم و تربیت اسلامی دانش‌آموزان، این گفتمان‌ها با هماهنگی آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام خلیفاوی در ادامه سخنان خود اضافه کرد: هدف اصلی از برگزاری این گفتمان‌ها تبیین مسائل دینی و اعتقادی به نسل آینده به ویژه جوانان و نوجوانان است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه در پایان گفت: اگر جوانان ما بتوانند با این مبانی بیشتر و بهتر آشنا شوند، بهتر می‌توانند زندگی و جایگاه اصیل آن را دریابند.

ارسال نظر
پرطرفدار