دسترسی سریع
کد خبر: ۷۲۹۸
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۵
در گفتگو با حجت الاسلام محمد رضا شفیعی اعلام شد ؛

آغاز رقابت‌های «پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت (ع)» از ۲۸ آبان ۱۴۰۱

حجت الاسلام محمد رضا شفیعی دبیر پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت (ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از آغاز رقابت‌های این جشنواره با سطح سنجی افراد شرکت کننده در رشته‌های شفاهی خبر داد.
مجید معافی نویسنده

آغاز رقابت‌های «پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت (ع)» از ۲۸ آبان ۱۴۰۱


به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام محمد رضا شفیعی «دبیر پنجمین جشنواره قرآن و عترت (ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه » در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مرحله سطح سنجی مسابقات شفاهی پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت (ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از روز شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ آغاز می‌شود. در این رقابت‌ها که در رشته‌های حفظ، ترتیل و قرائت قرآن کریم برگزار می‌شود، شرکت کنندگان در رشته‌های مذکور در سراسر کشور به صورت تلفنی توسط داوران مورد ارزیابی و سطح سنجی قرار خواهند گرفت.

حجت الاسلام شفیعی افزود: در این مرحله، داوران تعیین شده طی بازه زمانی اعلام شده با شرکت کنندگان در این رشته‌ها تماس گرفته و پس از سطح سنجی و آزمودن توانایی افراد، نفرات منتخب را جهت حضور در مرحله استانی مشخص خواهند کرد و زمان برگزاری مرحله استانی این رقابت‌ها که بصورت حضوری خواهد بود، متعاقباً از سوی ستاد برگزاری مسابقات اعلام خواهد شد.

دبیر پنجمین جشنواره قرآن و عترت (ع) با بیان اینکه در مرحله استانی از نفرات اول تا سوم هر رشته طی مراسمی تقدیر به عمل خواهد آمد گفت: پس از برگزاری و داوری در مرحله استانی، نمرات و نتایج به منظور بررسی و تأیید کمیته فنی برای راه یابی منتخبین به مرحله کشوری به ستاد برگزاری جشنواره ارسال خواهد شد و نفرات منتخب هر استان پس از تأیید کمیته فنی در رشته‌های یاد شده و در مرحله کشوری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

یادآوری می شود این جشنواره به همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و سازمان دارالقرآن الکریم و نهاد‌های حوزوی با محوریت آموزش، مسابقه و محفل برای خانواده‌های طلاب حوزه‌های علمیه سراسر کشور اعم از ایرانی و غیر ایرانی برگزار می‌شود.

ارسال نظر
پرطرفدار