دسترسی سریع
کد خبر: ۷۳۹۶
۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۴
به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان؛

دوره آموزش و توانمندسازی رؤسای تشکل‌های میان تخصصی خوزستان برگزار مي‌شود

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان از برگزاری دوره آموزش و توانمندسازی رؤسای تشکل‌های میان تخصصی استان خوزستان در شهر مقدس قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت؛ حجت الاسلام فردآقایی در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل، با اشاره به جزئیات برگزاری این نشست اظهار داشت: با توجه به ضرورت توانمندسازی تشکلها و ظرفیت های مردمی، یک دوره آموزشی سه روزه برای نخستین بار در شهر مقدس قم برنامه ریزی شد که 60 نفر از رؤسای شوراهای مذهبی و کانون مداحان شهرستانهای مختلف استان خوزستان در این دوره شرکت خواهند داشت.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان، در ادامه به بیان اهم عناوین و سرفصلهای مورد نظر در برگزاری این نشست پرداخت و گفت: نقش تشکلهای دینی در خنثی سازی عملیات دشمن، نقش حلقه های میانی در تحقق گام دوم انقلاب، بررسی و راهکارهای شبکه سازی در تشکلهای دینی وکارگاه های تخصصی از مهمترین عناوین برگزاری کارگاه های تخصصی این نشست می باشد.
این مقام فرهنگی در خاتمه ابراز امیدواری کرد: با توجه به سطح کیفی و محتوایی این نشست، امیدواریم کلیه شرکت کنندگان در دوره ضمن اینکه نسبت به شرایط و مسائل روز آگاه و توانمند خواهند شد اثر خود را در طراحی برنامه های فرهنگی در حوزه تشکلهای دینی به ویژه در ایام فاطمیه و عملیات بزرگ سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نیز شاهد باشیم.
شایان ذکر است؛ در این دوره آموزشی حجت الاسلام باباخاني سنگري
رئيس محترم سازمان هيأت و تشكل‌هاي ديني سازمان تبلیغات اسلامی، رؤسای استانی مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی و همچنین رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی خوزستان نیز حضور خواهند داشت.

دوره آموزش و توانمندسازی رؤسای تشکل‌های میان تخصصی استان خوزستان برگزار می شود

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار