دسترسی سریع
کد خبر: ۷۴۵۶
۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴

همایش رهروان مکتب زینبی در اردبیل برگزار شد

کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل از برگزاری همایش رهروان مکتب زینبی در اردبیل خبر داد.
 

به گزارش پایگاه خبری نهضت، سارا حقی در حاشیه مراسم رهروان زینبی، با تبریک سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، اظهار کرد: همایش رهروان زینبی با هدف تبیین نقش بانوان در عرصه های مختلف فردی، خانوادگی و اجتماعی با همکاری تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه، نهضت پیشرفت بانوان، قرارگاه فاطمه الزهرا(س) و بسیج جامعه زنان در مهدیه اردبیل برگزار شد.

کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل افزود: در این همایش که با حضور دختران و بانوان برگزار شد، برنامه هایی از قبیل سخنرانی، مولود خوانی، همخوانی سرور سلام فرمانده و بانوان سرزمین ایران اجرا شد.

در این مراسم حجت الاسلام محمد علی رفیعی استاد اعزامی از تبریز در سخنانی به نقش حضرت زینب (س) در اعتلای فرهنگ عاشورا اشاره کرد و گفت: ما باید حضرت زینب(س) را به عنوان الگوی قابل دسترس برای دختران و زنان جامعه مطرح کنیم.

حجت الاسلام رفیعی افزود: نشناختن صحیح شخصیت حضرت زینب (س) به دلیل ضعف های نهادهای آموزشی است که باید با جدیت در امر آموزش و پرورش این خلاء فرهنگی جبران شود.

در ادامه این مراسم مولودخوانی در وصف حضرت زینب (س) توسط پویا کریم پور مداح اردبیلی انجام و در پایان سرودهای سلام فرمانده و بانوان سرزمین ایران توسط گروه سرود دختران انقلاب همخوانی شد.

ارسال نظر
پرطرفدار