دسترسی سریع
کد خبر: ۷۴۶۹
۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۲
مدیرکل مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی:

اتحاد اهل سنت و تشیع استان گلستان می‌تواند عنصری اثرگذار در توسعه کشور باشد

حجت الاسلام محمدتقی سیفایی گفت: اتحاد و همدلی برادران اهل سنت و تشیع در خطه گلستان می‌تواند عنصری اثرگذار در رشد و توسعه ایران اسلامی باشد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام محمدتقی سیفایی در پنجمین نشست فصلی مدیران کل مناطق تلفیقی تبلیغات اسلامی کشور که در استان گلستان برگزار شد، اظهارکرد: استان گلستان یکی از بهترین فضاها برای گفتگو در ساحت وحدت اسلامی و گفتمان تقریب است که می‌تواند برای کل کشور الگو باشد.

مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور افزود: ویژگی‌ها و ظرفیت‌های تقریبی منحصر به فردی در گلستان وجود دارد دارد و برادران شیعه و اهل سنت با برادری هرچه تمام تر، واقعی و از سر صدق با همدیگر هم افزایی دارند.

وی ادامه داد: اتحاد و همدلی برادران اهل سنت و تشیع در خطه گلستان می‌تواند عنصری اثرگذار در رشد و توسعه ایران اسلامی باشد.

حجت الاسلام سیفایی گفت: با هدف رشد ظرفیت‌های تعاملی در سازمان تبلیغات اسلامی، هر فصل یک نشست با حضور مدیران کل استان‌های تلفیقی سازمان تبلیغات اسلامی کشور برگزار می‌شود تا برنامه‌ها، راهبردها و مسائلی که در استان‌ها مطرح است را در ساحت علم و عمل به گفتگو بنشینیم.

وی ابراز کرد: اتحاد راهبردی در سطوح مختلف سازمان تبلیغات از جمله مهم ترین ثمرات چنین نشست‌هایی است.

گفتنی است، پنجمین نشست فصلی مدیران کل مناطق تلفیقی تبلیغات اسلامی کشور در گلستان از هشت الی ۱۱ آذرماه به میزبانی گلستان برگزار شد.

نشست آشنایی با ظرفیت‌های تقریبی، برگزاری نشست‌های هم اندیشی و دیدار با علمای شاخص اهل سنت گلستان از جمله مهمترین بخش‌های این نشست فصلی است.

ارسال نظر
پرطرفدار