دسترسی سریع
کد خبر: ۷۵۷۱
۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار:

برگزاري مراسم ویژه ایام فاطمیه در ۱۰۰ هیئت‌ مذهبی بیجار

حجت‌الاسلام مختاری‌نیا از برگزاری مراسم ایام فاطمیه(س) در بیش از ۱۰۰ هیئت‌ مذهبی شهر و روستای شهرستان بیجار خبر داد.

مراسم ویژه ایام فاطمیه در ۱۰۰هیئت‌ مذهبی بیجار برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام جلیل مختاری‌نیا، رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار در گفتگو با خبر نگار روابط عمومي اين اداره با بيان اينكه شهرستان بیجار با داشتن ۲۳۴ هیئت مذهبی در عرصه فرهنگی و دینی در سطح استان کردستان پیشتار است اظهار داشت: جوانان بسیاری در این هیئت‌ها مشغول ارائه خدمات اجتماعي و مذهبی هستند و تاكنون بسياري از مشكلات محلات خود را برطرف كرده‌اند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار گفت: هیئت‌های مذهبی نقش تعیین‌کننده‌ای در انتقال معارف اسلامی، مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و نشر فرهنگ انقلابی دارند، به همین دلیل هیئات مذهبی را می‌توان مهمترین سرمایه فرهنگی جامعه دانست.

حجت‌الاسلام جلیل مختاری نیا با اشاره برگزاری برنامه‌های مناسبتی در این هیئت‌های مذهبی عنوان کرد: همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و ایام فاطمیه در تمام هیئت‌های مذهبی شهر و روستاهای بیجار ویژه‌برنامه‌هایی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری روضه‌های خانگی از دیگر برنامه‌های هیئت‌های مذهبی در ایام فاطمیه است، افزود: این روضه‌ها نیز با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با حضور عزاداران فاطمی برگزار خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار در پایان افزود: استفاده از ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها و هیئت‌های مذهبی در برنامه‌های ایام فاطمیه و گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی نیز مورد توجه خواهد بود

ارسال نظر
پرطرفدار