دسترسی سریع
کد خبر: ۷۶۷۳
۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
رییس تبلیغات اسلامی قشم:

دهه مکتب حاج قاسم در قشم برگزار می شود

حجت‌الاسلام غلامی از برگزاری دهه مکتب حاج قاسم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام احمد غلامی رییس‌ تبلیغات اسلامی قشم در گفتگو با روابط عمومی اظهار کرد: مجاهدت ها و نقش آفرینی های خاموش و بی سر و صدای حاج قاسم سلیمانی در طی سالیان توانست که خطرات جدی را از کیان اسلام و در چهل سالگی انقلاب دفع کند.

 وی افزود: خداوند این شخصیت بزرگ را با ویژگی های الهی ذخیره کرد تا در آغاز گام دوم انقلاب، قدرت دروغین آمریکا را فرو بریزد.

حجت‌الاسلام غلامی گفت: آمریکا با به راه انداختن جنگ های نیابتی، شقی ترین انسان های روی زمین را پیاده نظام خود کرد تا نظام اسلامی را شکست بدهد اما با مجاهدت های سردار سلیمانی و شهدای مقاومت شکست خوردند و توطئه های آنان خنثی شد.

وی بیان کرد: ویژگی های شخصیتی حاج قاسم همچون شجاعت، اعتماد به وعده های الهی، ساده زیستی و عشق به خدمت مردم و کشورهای اسلامی، یک فصل عجیب برگرفته از سیره انبیاء و اهل بیت(ع) بوده که در قامت یک سرباز ولایت تجلی پیدا می کند.

رییس تبلیغات اسلامی قشم در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه‌های دهه مکتب حاج قاسم اشاره کرد و همایش ترویج مکتب حاج قاسم در بخش های قشم، همایش علما شیعه و سنی، برگزاری دوره های بصیرتی، برپایی محافل انس با قرآن و تجمع دختران حاج قاسم را شاخص ترین این برنامه ها برشمرد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار