دسترسی سریع
کد خبر: ۷۶۸۱
۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰
با مشاركت اداره كل تبليغات اسلامي فارس

دومین دوره تخصصی «حدیث زندگی» در شیراز برگزار شد

دومین دوره تخصصی استانی تربیت راهنمای خانواده با عنوان «حدیث زندگی» با  مشاركت اداره‌ کل تبلیغات اسلامی و اداره‌کل ورزش و جوانان فارس در شیراز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام احسان قاسمی، مسئول آموزش اداره كل تبلیغات اسلامی استان فارس، در جمع خبرنگاران گفت: دومین دوره تخصصی استانی تربیت راهنمای خانواده با عنوان «حدیث زندگی» به مدت ۳ روز در شیراز برگزار شد.

وی با بیان اینکه مراسم افتتاحیه این دوره در مرکز فرهنگی آموزشی فرهنگیان شیراز برگزار شد، افزود: این دوره در راستای اجرای طرح جامع خانواده متعالی و دانش‌افزایی مشاوران و کارشناسان حوزه خانواده با رویکرد اسلامی برگزار شد.

قاسمی اظهار کرد: این دوره تخصصی با  مشاركت اداره‌ کل تبلیغات اسلامی و اداره‌کل ورزش و جوانان فارس با حضور شش نفر از اساتید برجسته کشوری در زمینه روانشناسی اسلامی با شرکت ۱۰۰ نفر از مشاوران و کارشناسان خانواده از مناطق مختلف استان فارس و برخی از استان‌های دیگر با هدف توانمندسازی و هم افزایی مشاوران خانواده برگزار شد.

مسئول آموزش اداره كل تبلیغات اسلامی استان فارس بیان کرد: در طرح تربیت راهنمای خانواده متناسب با نیاز هر منطقه مباحث خانواده با رویکرد اسلامی ارائه شد اين در حالي است كه تاکنون دوره آموزشی «حدیث زندگی» دو دوره در سراسر کشور به صورت حضوری و مجازی برگزار شده است که تربیت صدها کارشناس خانواده با رویکرد اسلامی از دستاوردهای مهم  اين دوره است.

حجت‌الاسلام احسان قاسمی در پایان سخنان خود خاطرنشان كرد: اختتامیه دوره تخصصی استانی «حدیث زندگی» در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار