دسترسی سریع
کد خبر: ۷۶۹۶
۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸
به همت اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر

6 کارگاه توانمندسازی ویژه مبلغات در استان بوشهر برگزار می‌شود

کارشناس فرهنگی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت:به همت اداره کل تبلیغات اسلامی اين استان، 6 کارگاه توانمندسازی ویژه مبلغات در ايام فاطميه برگزار مي‌شود.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، مائده پیامی  در گفتگو با خبرتنگار نهضت ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)،اين بانوي بزرگوار را بهترین معرف جهاد تبیین برشمرد و گفت:  تبیین درست شخصیت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) مسیر را برای جهاد تبیین هموار می‌کند.

کارشناس فرهنگی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی ایام فاطمیه را بهترین زمان برای ظهور و بروز ظرفیت و عظمتی که خدای متعال به زن و امت اسلامی عطا کرده عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خانه مادری را فرصتی برای گفتگو و بیان حقایق از سوی بانوان برشمرد و افزود: شکست محاصره تبلیغاتی دشمن جز به میدان آمدن مردم به خصوص بانوان و خلق بیان روایت محقق نمی‌شود.

پیامی برگزاری روضه‌های خانگی در سراسر استان، نذر خانه مادری، برگزاری 6 کارگاه توانمندسازی مبلغات، برگزاری پویش‌های فاطمی و اعزام مبلغات به ادارات با محوریت جهاد تبیین و جایگاه مادری را به عنوان اقدامات عملیاتی در دست اجرای ستاد نهضت پیشرفت بانوان استان بوشهر در ایام فاطمیه ذکر کرد.

کارشناس فرهنگی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی برگزاری گعده‌های دخترانه با موضوع جایگاه و تبیین مقام مادر، برگزاری کارگاه‌های آموزشی با موضوع جمعیت و فرزندآوری، دیدار بانوان ستایشگر و مبلغات با آیت‌الله صفایی بوشهری، برگزاری مسابقات فن بیان با موضوع خطبه فدکیه ویژه حرف آورد و برگزاری عهدنامه فاطمی و عهد با حضرت زهرا (سلام الله علیها) در پایبندی به راه او در اندیشه و عمل را از دیگر برنامه‌های اجرا شده در سطح استان در این ایام عنوان کرد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار