دسترسی سریع
کد خبر: ۷۷۱۰
۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
پنجمین جشنواره بین الملی قرآن و عترت :

مرحله استانی پنجمین جشنواره بین الملی قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه های علمیه در زنجان برگزار شد

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت ویژه طلاب خواهر، فرزندان طلاب و همسران طلاب برادر با همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه زنجان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت حجت الاسلام حمید حسنی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، از برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت ویژه طلاب خواهر، فرزندان طلاب و همسران طلاب برادر با همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه زنجان در راستای توسعه فرهنگ قرآنی همراه با ایجاد نشاط اجتماعی و تحقق تربیت قرآنی در بین خانواده‌های طلاب به‌صورت استانی خبر داد.

حجت الاسلام حسنی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه افزود: در این جشنواره همسر و فرزندان طلاب برادر، طلاب خواهر و فرزندان‌شان در رشته‌های حفظ، ترتیل، قرائت تقلیدی، متناسب با گروه‌های سنی مختلف به رقابت پرداختند. وی در ادامه خاطر نشان ساخت: در گروهای شرکت کننده فرزندان طلاب خواهر و برادر در گروه ابتدایی؛ در رشته ترتیل و حفظ، در گروه متوسطه اول رشته های ترتیل و قرائت تقلیدی و در گروه فرزندان بالای ۱۵ سال رشته ترتیل و حفظ جزء یک با هم به رقابت پرداختند.

حسنی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان ادامه داد: در گروه همسران طلاب بردار، در رشته های ترتیل، حفظ ۵ جزء پیوسته و حفظ کل و در بخش طلاب خواهر در رشته‌های حفظ یک جزء، حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ کل و رشته ترتیل جزء ۲۸ و ۲۹  به رقابت پرداختند و در مجموع در این بخش مسابقات تعداد ۴۰ نفر از شرکت کنندگان در رشته های مختلف حضور یافتند و نتایج این مرحله از جشنواره جهت تعیین نفرات برتر به سازمان دارالقرآن الکریم ارسال می شود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار