دسترسی سریع
کد خبر: ۷۷۹۵
۰۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰

برگزاری ۵۰ ویژه برنامه قرآنی در سومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در بوشهر

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر از برگزاری بیش از ۵۰ ویژه برنامه قرآنی به مناسبت سومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت،  جواد احمدی منفرد ۷ دی ۱۴۰۱ از برگزاری بیش از ۵۰ ویژه برنامه قرآنی به مناسبت سومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در استان خبر داد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اعلام این خبر گفت: به مناسبت در پیش بودن ۱۳ دی ماه و سومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و روز مقاومت، مراکز قرآنی استان بوشهر با همکاری ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها، با برگزاری محافل قرآنی، کرسی‌های تلاوت، مراسم سوگواری و برپائی نمایشگاه‌های فرهنگی و قرآنی این روز سرنوشت ساز را گرامی خواهند داشت.

وی در ادامه افزود: نشست روایت‌گری با موضوع قرآن و مکتب حاج قاسم، بررسی نقش کودک قرآنی در مکتب حاج قاسم، برگزاری کاروان قرآنی در موطن شهدای مدافع حرم، برگزاری محافل قرآنی در ۱۰ شهرستان و برگزاری محفل ویژه دختران حاج قاسم توسط هیئات اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان نیز از جمله ویژه برنامه‌های شاخص در استان به شمار می‌روند.

احمدی منفرد در پایان، برگزاری نشست‌های بصیرتی، جلسه شناخت و معرفی سردار به نسل جوان و نوجوان در شهرستان‌ها و همچنین غبارروبی قبور شهداء و دیدار با خانواده معزز شهدای روستای چارک را از جمله برنامه‌های این روز عنوان کرد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار