دسترسی سریع
کد خبر: ۷۸۳۷
۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
راهیار تبلیغ استان هرمزگان خبر داد ؛

شرکت یک‌هزار و 184 بانوی کنشگر هرمزگانی در مهرواره بانور/چهار کنشگر به مرحله کشوری راه یافتند

حجت‌الاسلام غلامپور گفت: استان هرمزگان با ثبت بیش از یک هزار و 184 کنشگر فعال سهم بسیار خوبی در مهرواره بانور به عنوان رویداد بزرگ ملی داشت.

 

شرکت یک‌هزار و 184 بانوی کنشگر هرمزگانی در مهرواره بانور/چهار کنشگر به مرحله کشوری راه یافتند

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجتالاسلام حمید غلامپور، راهیار تبلیغ استان هرمزگان در گفتگو با  خبرنگار روابط عمومی اظهار کرد: مهرواره بانور؛ چتری از مهر بر خانواده ایرانی در مسیر تعالی و پیشرفت ایجاد کرد و بعد از چهار ماه به مرحله گام ارزیابی و داوری میدانی رسید.

وی در ادامه با بیان اینکه مهرواره بانور از ماه محرم آغاز شد، افزود: البته نمی توان گفت که ارزیابی و داوری، پایان این پویش است بلکه امروز گام ارزیابی و داوری در مهرواره بانور، آغازي  برای تشکیل هسته‌های اولیه کنشگری بانوان فعال در سطح استان‌ها و شهرستان‌هاست.

راهیار تبلیغ استان هرمزگان همچنین گفت: قرار است این ظرفیت‌ها برای تقویت کنشگری بانوان با هدف حل مشكلات و مسائل میدانی در سطح کشور باشد و استان هرمزگان نیز با ثبت بیش از یک هزار و 184 کنشگر فعال سهم بسیار خوبی در این رویداد بزرگ ملی داشت.

حجت‌الاسلام غلامپور ادامه داد: کمیته داوری و ارزیابی بانوان فعال کنشگر هرمزگانی در 13 شهرستان استان تشكيل شد و مرحله استانی آن نیز با استقرار گروه داوری استانی به صورت متمرکز بین 40 کنشگر فعال برتر شهرستانی، در تاریخ نهم دی ماه سال جاری در مرکز استان برگزار شد و در پایان، چهار کنشگر برای شرکت در مرحله کشوری انتخاب و معرفی شدند.

وی در پايان سخنان خود خاطرنشان كرد: در ادامه این مراحل، بانوان فعال کنشگر به عنوان حلقه نخست به دستگاه فرهنگی متصل خواهند شد.

 

 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار