دسترسی سریع
کد خبر: ۷۸۶۰
۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱

برگزاری جلسه هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی کلاله

جلسه هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی آزادشهر با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی و بانوان فعال قرآنی این شهرستان با محوریت فرا رسیدن سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
 
به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام جعفر کوهستانی در این نشست با بیان اینکه توسعه فعالیت‌های قرآنی را می‌توان از منازل به جامعه ترویج کنیم، گفت: برگزاری جلسات خانگی قرآن در ترویج فرهنگ قرآنی بسیار تأثیرگذار بوده، لذا بانوان فعال قرآنی با هماهنگی مؤسسات قرآنی می‌توانند در این زمینه راهگشا باشند.

وی به اجرای طرح خانه مادری در منازل شهدا توسط هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی در کلاله تأکید کرد و گفت: این طرح می‌تواند در بزرگداشت مقام شهدا و تکریم از خانواده شهدا در سطح شهر راه‌اندازی شود لذا ضرورت دارد در کنار این برنامه طرح‌ها و پویش‌های قرآنی در راستای ترویج به فرهنگ  و سیره شهدا انجام شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کلاله با اشاره به پرورش سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی در پرتو قرآن و عترت تصریح کرد: خانواده‌ها در عصر حاضر برای پرورش فرزندان قرآنی و تربیت انسان‌های معتقد باید فرزندان خود را بیشتر با مکتب قرآنی آشنا کنند.

حجت‌الاسلام کوهستانی هدف از تشکیل این هیئت را حضور عالمانه و مؤثر بانوان در حوزه‌های مختلف قرآن و عترت برشمرد و گفت: امیدواریم که با برنامه‌ریزی و همت این هیئت در سطح شهرستان، شاهد خدمات و برنامه‌های بسیار خوبی در زمینه فعالیت‌های قرآنی بانوان باشیم.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار