دسترسی سریع
کد خبر: ۷۹۲۵
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

دشمن با شعار زن، زندگی، آزادی قصد سوءاستفاده از بانوان را داشت

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: دشمن در اغتشاشات اخیر، به دنبال ایجاد یک جریان فمنیستی بود که با شعار (زن، زندگی آزادی) قصد سوء استفاده از بانوان را داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی؛ به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج اولین نشست گفتگو محور با موضوع بررسی مسائل روز، با حضور جامعه قرآنیان این شهرستان برگزار شد

در این نشست حجت الاسلام برومند رازیانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان ضمن اشاره به اتفاقات اخیر جامعه اظهار داشت: آنچه که مشاهده شد یک جنبش ادبی وهنری بود و سلبریتی‌ها بدون هیچ فکری پشت این اقدامات قرار می‌گرفتند.

وی افزود: اتفاقات اخیر از هر منظری می‌تواند مورد بررسی قرار بگیرد، از نگاه عامه جامعه یک عده در راستای رفع مطالبات به خیابان‌ها ریختند و خواسته‌های خود را مطالبه کردند و از منظر مذهبی‌ها یک عده اغتشاشگر با ویران کردن اموال مردم صرفا اغتشاش کردند، اما از نظر دشمن داستان جور دیگری بود یک جریان فمنیستی که با شعار (زن ،زندگی آزادی) قصد سوء استفاده از بانوان را داشت.

حجت الاسلام رازیانی گفت:خشونت بی‌حد و حصری که در حق پیکر شهدا شد واقعا نهایت وحشی‌گری را به نمایش گذاشت که نمی‌توان گفت نمادهای انقلاب جوکری بود، از سویی میتوان به انقلاب‌های رنگین اشاره کرد که با دسیسه دشمن از داخل و فشار از خارج جنبشی برضد نظام شکل می‌گیرد اما این هم تمام داستان نیست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به نارضایتی مردم از وضعیت معیشتی اظهار داشت: در این جو نارضایتی ۷۹ درصد بازداشتی‌ها از طبقه متوسط به بالا است و گویای این است که دلیل این جنبش صرفا مشکلات مادی و معیشتی نبود، این یعنی اینکه این جنبش جنگ ترکیبی و ترکیبی از تجربیات قبلی، از گسل‌های دینی وقومی تا جنبش فمینیستی بود که در واقع یک جنگ شناختی است.

وی همچنین با اشاره به حکومت‌های دنیا، افزود: دو مدل حکومت در دنیا وجود دارد حکومت مارکسیستی که عمرش تمام شده و مدل دوم مدل لیبرالیسم که طی دویست سال به جهان القاء شد فقط آمریکا حرف اول را در جهان می‌زند درحالی که به گفته خودشان فقط بیست ملیون کارتن خواب در امریکا هست؟ پس این مدل لیبرالیسم هم کمرنگ شده و فقط در این خلاء ایدئولوژی اسلام با خاستگاه ایران به عنوان الگوی سوم خودنمایی می‌کند وحتمی است که موج اسلام گرایی در جهان ایجاد خواهد شد واین ترس دشمن است که هر بار با یک حربه برعلیه اسلام و نظام ورود پیدا می‌کند غافل از اینکه پایه های قدرتمند نظام با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای هرگز با این حربه ها متزلزل نخواهد شد.

در ادامه حجت الاسلام احمد حاتمیان، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت: در جامعه مردم با نگرش‌های متفاوت زندگی می‌کنند اما یک نقطه مشترک در این میان آنهاست که باعث می‌شود مردم بتوانند در کنار هم زندگی کنند و رسالت ما این است که با وجود تفاوت نگرش‌ها جوری عمل کنیم که بیشترین میزان امنیت را برای جامعه فراهم آورد.

وی اظهار کرد: آنچه در یک ماه اخیر اتفاق افتاد باعث رنجش خاطر همه ما شد وظیفه ما است که با برگزاری سلسله نشست‌هایی درباره این اتفاقات رفع شبهه کنیم.

گفتنی است؛ در ادامه جلسه بانوان قرانی سوالات خود را در مورد حوادث اخیر مطرح و جلسه پس از پرسش و پاسخ پایان یافت.

 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار